Widok

Hala Gdynia, pirackie kasety z lat 80

Poszukuję kaset -> pirackich składanek, które można było zakupić pod koniec lat 80 na gdyńskiej Hali przy ulicy 3 Maja. (Nie jestem pewien, ale podobne takowe składanki można było nabyć też na jakiejś hali we Wrzeszczu). Przykładowy tytuł: DISCO MASTERS.

Nagrania były na czarnych kasetach BASF, albo TDK, z charakterystyczną skserowaną okładką. Jestem miłośnikiem brzmienia analogowego, więc z wielką chęcią odkupię lub też zadowolę się samymi spisami / kserami tych okładek, żeby po prostu powiększyć kolekcję muzyczną . Wiele z utworów, które były na tych składankach pamiętam jak przez mgłę, a w tej chwili mając tytuły jestem w stanie większość z nich odszukać.
Wielkie dzięki za wszelką pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


jaki gatunek muzyki? Tylko disco?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zależy mi głównie na popie, italo disco, euro disco. Taka muzyka była na tych składankach ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadza się były tez Disco Tip Top,Disco Party,Disco Bravo Zostalo mi kilka kser a czy kolega ma jakies
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam okładki :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również posiadam okładki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jakie części?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Posiadam trochę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy jest możliwość kontaktu z Panem? Mój adres mailowy: przemyslaw.broc@gmail.com. Będę wdzięczny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie posiadam żadnych, ale bardzo chętnie odkupię ze względu na wartość sentymentalną. Jeśli nie to chociaz chętnie zobaczyłbym te okladki. Poproszę o kontakt pod przemyslaw.broc@gmail.com. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Posiadam takowe kasety magnetofonowe, otrzymane;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można się jakoś z Panem skontaktować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

proszę o radę w sprawie zakupu laptopa :) (12 odpowiedzi)

hej, może ktoś na tym forum zna się na rzeczy albo może polecić mi jakieś informatyczne forum...

Ochrona telefonu (15 odpowiedzi)

Hej, Ostatnio kupiłam pancerne etui na telefon, widziałam też na stronie tej firmy, że mają tzw....

Bardzo dobry adwokat sprawy spadkowe trójmiasto (5 odpowiedzi)

Może ktoś polecić?

do góry