Widok

Hałas lotniczy w Gdańsku - ankieta

Inne Jasień Temat dostępny też na forum:
Witam, jestem studentką Politechniki Gdańskiej i prowadzę badania do pracy magisterskiej nt. hałasu lotniczego w Gdańsku.

Bardzo proszę o poświęcenie dosłownie 2 minut i wypełnienie ankiety.
Interesują mnie przede wszystkim opinie osób mieszkających lub pracujących/uczących się niedaleko Portu Lotniczego, ale zapraszam do badania wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób odczuwają wpływ hałasu związanego z gdańskim lotniskiem. Wyniki dostępne po skończeniu wypełniania ankiety.

https://docs.google.com/forms/d/12pQ5524JEqLw-TNpZvYdPMD8arOzZTPt75Oy6bUveME/viewform

Z góry dziękuję za pomoc!
Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pani Gosiu, na niektóre pytanie nie ma wszystkich odpowiedz, np. Czy hałas przeszkadza Ci w czynnościach....
Brak tutaj odpowiedzi - nie przeszkadza.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem tego samego zdania. Mi nad domem samoloty dosłownie latają co chwilę i idzie się przyzwyczaić, a ludziom może czasem wszystko przeszkadzać.
Reklama Facebook Ads / Tworzenie i konfiguracja sklepów internetowych
https://rafalmacura.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Poniższa ankieta ma na celu zbadanie wpływu hałasu lotniczego generowanego przez Port Lotniczy Gdańsk-Rębiechowo na mieszkańców i osoby pracujące/uczące się w obrębie sąsiadujących dzielnic miasta i przyległych miejscowości. "
-jedyne co jest uciazliwe to "low passa" przez statki powietrzne wojska polskiego i niskie przeloty w/w nad trojmiastem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hehehe, niskie przeloty nad Trójmiastem wojskowych statków powietrznych. Powiedz mi, kiedy był taki niski przelot na strefą EP R3, gdzie nie wolno wykonywać takich lotów? Lot "low pass" nad lotniskiem to nic innego jak standardowe podejście do lądowania bez dotykania kołami podwozia drogi startowej. Żaden samolot wojskowy nigdy nie podchodził nisko na ścieżce podejścia do EPGD tylko zgodnie z procedurą podejścia w.g. ILS-a. Nie pisz bzdur o niskich przelotach nad Trójmiastem bo ich nie ma, a że wojskowe samoloty odrzutowe hałasują to rzecz normalna, jednak jeśli zwrócisz uwagę to jest to hałas duży ale krótkotrwały aby nie był właśnie zbyt uciążliwy. Z drugiej strony chyba lepiej jednak, że latają samoloty z biało-czerwoną szachownicą niż z czerwoną gwiazdą, nieprawdaż? Nie pluj, nie pluj na Wojsko Polskie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pani Gosiu.
Jestem zainteresowany badaniami na tematy związane z oddziaływaniem portu lotniczego w Gdańsku. Jeśli to możliwe to proszę o kontakt mailowy teltech.wroclaw@gmail.com
Z góry dziękuję
Janusz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Matarnia - Rębiechowo

Rytm (16 odpowiedzi)

Rytm powstaje w dzielnicy Matarnia w Gdańsku. Osiedle jest dobrze skomunikowane z całą...

do góry