Widok

Halloween

Czy dzieciaki w czasie pandemii bede zbierać cuksy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
U nas we wsi katolickiej takich zagramanicznych okropieństw nie uznajemy. Będę z mietło ganiać jak mi się który pokaże w tych czarodziejskich przebiorach!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9
To czarownicę już mamy
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dajcie sobie już spokój z tym świętem w czasie pandemi aby nie było potem płaczu
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieci zbierające cuksy do koszyczków to jedno, a całe gromady dzieci wyposażone w torby podróżne do zbierania cukierków to drugie... Przy ilości 10 takich grup na godzinę, nie wiem jaki zapas cukierków należałoby mieć. A gdy dla grupy nr 11 ich zabraknie, karny k... w wyrazie rozgoryczenia na furtce. Banino to jednak stan umysłu...
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przesadzacie... miskę z kostkami rosołowymi zawsze mam pod ręką.
A tak serio, to jak się wreszcie stroju dorobiłem żeby z dzieciakami pójść, to akurat pandemia i zakaz wychodzenia. No ale nic to, będzie trzeba posiedzieć w domu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

do góry