Widok

Hamlet z żelaza

Hamlet z żelaza Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Hamlet z żelaza.
na podstawie "Hamleta" Williama Szekspira w tlumaczeniu Stanislawa BaranczakaPrzestrzeń: Stocznia GdańskaPremiera 2 lipca 2004 r.Reżyseria, sample i skrecze mentalne: Jan KlataAranżacja przestrzeni, kostiumy, reżyseria światła: Justyna ŁagowskaRuchy: Macko PrusakŚwiatło: Janusz SławkowskiObsada:Joanna Bogacka - GERTRUDA Marta Kalmus - OFELIASławomir Sulej - POLONIUSZ Maciej Brzoska - ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

56tyh

56gt4hy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rewelacja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak koleżanka zaprosiła mnie do teatru i powiedziała, że to będzie na terenie Stoczni - to już wiedziałem, że będzie coś oryginalnego. Na początku autobus - potem myślałem, że będziemy stać całe przedstawienie - ale po chwili akcja przeniosła się do środka hali. Jeździec na koniu, świetne oświeltenie, jeszcze lepsza muzyka - można by tak pisać i pisać - ale każdy powinien to przeżyć samemu !!!. Przestawienie jest bardzo ciekawe - pełno zmian miejsca akcji - jesteśmy prowadzeni po hali - tak jakbyśmy byli w tym przedstawieniu - aktorzy biegają za plecami - jest to świetne przeżycie. Reżyser i aktorzy - dokonali czegoś po prostu super !!!.
Ja nie jestem może koneserem sztuki - ale tymbardziej gorąco polecam "Hamleta" wszystkim (a szczególnie młodym)
... po prostu super - gratulacje dla ekipy !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepsza sztuka jaka w widzialam!

sztuka byla swietna!!!szlam na nia z troche niechetnym nastawieniem gdyz myslalam ze to bedzie kolejne nudne przedstawienie ale ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu sztuka byla tak rewlacyjna ze to az trudno wyrazic w slowach!!!dodatkowo aktor grajacy tytulową postac byl nieprawdopodobnie przystojny a Poloniusza gral mój wujek!!
Naprawde polecam wszytskim te sztukę!!!bez wzgledu na wiek i upodobania!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Pan Disney zaprasza (4 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Pan Disney zaprasza . "Pan Disney Zaprasza" Zapraszamy już od kwietnia na...

Bajka o księciu Pipo, koniu Pipo i księżniczce Popi (8 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Bajka o księciu Pipo, koniu Pipo i księżniczce Popi . "Bajka o księciu...

Kim jest pan Schmitt? (6 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Kim jest pan Schmitt? . "KIM JEST PAN SCHMITT?" na podstawie sztuki...

do góry