Pan Michał jest doskonałym specjalistą i bez wątpienia właściwą osobą na właściwym miejscu. Dzięki nieszablonowym metodom pracy, stwarza Pacjentowi przestrzeń do uświadomienia sobie niekorzystnych wzorców ruchowych,które nierzadko są przyczyną przewlekłego, uciążliwego bólu. Tak też było w moim przypadku - zmagałam się od lat z bólem łopatki i z tego powodu trafiłam do gabinetu Kinesis. Dzięki temu, że Pan Michał wyjątkowo dba o edukację Pacjenta i zwraca szczególną uwagę na proces samoobserwacji, już po pierwszym spotkaniu poczułam, że rozwiązanie mojego problemu jest bliżej niż myślę i w dużej mierze zależy ode mnie samej. Wystarczyło kilka cennych, wcielonych w życie wskazówek, aby w przeciągu niespełna miesiąca ból zupełnie ustąpił. Zaczęłam korzystać z nowych nawyków i dzięki temu od zakończenia terapii nawroty bólu w zasadzie się nie zdarzają. Pan Michał jest wspaniałym Nauczycielem, dzięki terapii - którą w moim odczuciu można by nazwać procesem edukacyjnym - wiem, że uzdrowienie często jest w nas samych, jedynie czasem potrzebujemy przewodnika, który pomoże nam odnaleźć do niego drogę. Tym Przewodnikiem bez wątpienia był dla mnie Pan Michał. Dziękuję z całego serca!