Widok

Hania - opinia

pełen profesjonalizm! Ze Smart Body Trainer trenuję od 4 miesięcy. Monika nie jest moim pierwszym trenerem personalnym, wcześniej ćwiczyłam już z kilkoma innymi, mam więc możliwość porównania i obiektywnej oceny. Trenerów SBT cechuje pełen profesjonalizm i wspaniałe, indywidualne podejście do podopiecznych. Są zawsze uśmiechnięci i zaangażowani. Żadnych znudzonych min i gapienia się w telefony (czego niestety zdarzało mi się doświadczyć). Monika ma rentgena w oczach i anatomię człowieka w małym palcu. Jest najbardziej merytoryczną osobą z jaką miałam do czynienia w czasie wielu, wielu lat ćwiczeń na siłowni. Rozumie, że „nic na siłę” więc mimo wielu schorzeń, na które cierpię, nie boję się, że zrobię sobie krzywdę. W trakcie treningu nie odrywa od podopiecznego oczu. Nie odpuszcza nawet na chwilę. Dopinguje i zachęca, widać, że naprawdę Jej zależy. Ma w sobie tyle energii, że mogłaby nią obdzielić tuzin osób. Ale ma też wspaniałe poczucie humoru, które sprawia, że nawet jak pot cieknie po plecach, uśmiech nie schodzi z twarzy. Dziękuję Moniko!!!
Moja ocena
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy Haniu i cieszymy się , że podobają CI się treningi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry