Widok

Hanna Katarzyna - opinia

Pani Dr Młotkowska Gilun lekarz która na wszystko ma odpowiedź po co, to nie to, z tych badań będę wiedziała, a finalnie niby nic nie wychodzi. Prywatna wizyta u lekarza jednak wykazała coś innego. Nie przepisuje w ogóle badań chciaz są wskazania. O skierowaniu na usg itp można zapomnieć. Tak jakby to z jej kieszeni szło. Zmieniam przychodnie, bo nie po to płace składki żeby płacić prywatnie.
Moja ocena
obsługa: 3
 
oferta: 2
 
jakość usług: 3
 
wyposażenie: 3
 
czas oczekiwania: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najgorsza przychodnia w trójmieście, panie rejestratorki uważają się za księżniczki.
Rejestracja do lekarza pierwszego wyznaczają termin za około 7 do 10 dni.
Zarejestrować się telefonicznie łączy się z cudem. Kiedyś zrobiłem taki eksperyment, nie mogąc się dodzwonić poszedłem do przychodni i z poczekalni dzwonię panie siedziały sobie i plotkowały co na obiad co w jakim sklepie a telefon dzwoni. Po kilkunastu telefonach jedna pani się podniosła i z tekstem co to za i**ota tak wydzwania podchodzi do telefonu i wtedy ja się odezwałem tymi słowami : przepraszam proszę nie odbierać bo to ja jestem tym i**otą który nie mógł się dodzwonić i przyszedł do przychodni. Miny tych księżniczek wręcz bezcenne.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam, pani Dr Młotkowska Gilun jest bardzo niesympatyczna osobą i kiepskim lekarzem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry