Happy Smile

Stomatolodzy Medycyna estetyczna

Gdańsk, al. Rzeczypospolitej 4D/172

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda R - ocena Jestem bardzo zadowolona ze "współpracy". Fachowo, sympatycznie, empatycznie....
~Magda R
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 18 października 2023

Maria - opinia Kolejny raz korzystam z usług gabinetów Happy Smile, jestem pacjentką dr...
~Maria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 stycznia 2023

M - opinia Szybkie terminy, profesjona obsługa pacjenta, przemiła pani doktor oraz pani...
~M
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 listopada 2022

JK - opinia wątek zamknięty Niedoinformowani pracownicy wprowadzający w błąd.
~JK
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 grudnia 2019

Miłosława - opinia wątek zamknięty Super, polecam za profesjonalizm bez bólu :)
~Miłosława
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 listopada 2019

Smerf - opinia wątek zamknięty Polecam, wszyscy mili, ceny przystępne. Szczególnie miła i wyrozumiała była...
~Smerf
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 września 2019

Polecam wątek zamknięty Miejsce godne polecenia. Bardzo miła obsługa, od samego pana na recepcji po...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam panią doktor Agatę (nazwiska nie zapamiętałam),pełen...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

Najlepsza klinika wątek zamknięty Nie mam pojęcia jak nazywa się lekarz,który przyjmował dzisiaj o godzinie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 grudnia 2017

Super klinika wątek zamknięty Dobra klinika wspniali lekarze
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 grudnia 2017

Polecam wątek zamknięty Po wcześniejszych raczej nie przyjemnych wizytach u dentysty wybrałam się do...
~Ada
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 grudnia 2017

Polecam wątek zamknięty Współpracę z dr Miłosława oceniam wysoko.Jest doświadczonym i rzetelnym...
~Dominika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 września 2017

POLECAM wątek zamknięty Pani doktor Mirosława Pancerz-Łoś to najlepszy specjalista na świecie. Wizyty...
~kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 września 2016

Najlepsza!!!!! wątek zamknięty Dr miła najlepszy stomatolog, z bardzo dużym doświadczeniem, precyzją i...
~marta, pacjentka z kilkunatostol
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2016

Bardzo dobry stomatolog i gabinet wątek zamknięty Bardzo dobry gabinet i stomatolog - dr Miłosława, miła atmosfera i...
~Stały paacjent
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 marca 2016

Polecam dr Miłę! wątek zamknięty Świetny fachowiec, jakość usług na 6+. Jestem bardzo zadowolona! Ja i moja...
~Zadowolona pacjentka :)
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2016

Bardzo dobry gabinet.Polecam. wątek zamknięty Bardzo dobry gabinet. Polecam. Jedyny gabinet do którego ja i moja rodzina...
~MIchał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

jak dobrze, że są takie gabinety i dr. Miłosława wątek zamknięty Profesjonalizm w każdym calu. Miła, uprzejma, uśmiechnięta. Stwarza...
~Dominika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 listopada 2015

Bardzo dobry stomatolog wątek zamknięty wspaniała klinika, wspaniała Pani Doktor i asystenka, kompetentnie i miło
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 października 2015

Jestem pod wrażeniem! wątek zamknięty Pani Doktor to cudowny, przemiły lekarz, a wizyta w gabinecie to czysta...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry