Widok

Harmonia Park

Jankowo Gdańskie Temat dostępny też na forum:
Inwestycja powstaje na przedmieściach Gdańska, w zielonej, pełnej spokoju okolicy. Dzięki niewielkiej odległości od Obwodnicy Trójmiasta szybko można stąd dojechać do każdej części aglomeracji. Bezpośrednia bliskość lasu i naturalnych terenów zielonych umożliwia obcowanie z naturą. Osiedle składało się będzie z niewielkich domów z garażem w zabudowie szeregowej oraz lokali mieszkalnych spełniających funkcję domów zrealizowanych w zabudowie szeregowej. Całe założenie realizowane będzie ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ok
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

W pełnej spokoju okolicy.... puki co. Bo potem tam harmonijnie wparkuje obwodnica metropolitalna, która tak "na oko" będzie szła granicą tego "parku" .
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mrowisko

Okropna architektura. Wygląda jak domy socjalne w Hiszpanii....
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6

lisi zapaszek

ta bliskość fermy lisów gwarantuje niepowtarzalne doznania zapachowe
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10
A czy pan-pani wogole wie gdzie jest ta ferma? Przeciez to po drogiej stronie Jankowa, zapaszek to ja czuje ale konkurecji ;)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ktoś kupił?

Jest tutaj ktoś ,kto kupił domek na tym osiedlu ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak :-)

Tak, my właśnie kupiliśmy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
A jest może jakaś grupa na fb osiedlowa ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Sama szukałam, bo chętnie, choćby wirtualnie, poznalabym już przyszłych sąsiadów :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

FiniGO- Wykonczenia wnetrz- Oferuje szeroki zakres uslug remontowo-budowlanyh oraz wykańczania wnętrz w trójmiescie i okolic. Kontakt: tel: 505468320,e- meil: finigo@o2.pl .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dobry wieczór. Czy udało się Pani znaleźć grupę na Facebooku? Mamy wraz z żoną parę pytań odnośnie inwestycji. Możemy porozmawiać? Wszystkiego dobrego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uwaga oszuści!!!

Deweloper ponad rok zwleka z oddanie domu, co kilka miesięcy wysyła maila i przekłada termin na później, zwala winę na Energe, gazownie a prawda jest taka że deweloper dostarcza do podwykonawców dokumenty z opóźnieniem. Serdecznie nie polecam, ludzie biorą kredyty na całe życie a deweloper nie chce wypłacić nawet odsetek za opóźnienia. Radzę uważać na tego dewelopera.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lokal mieszkalny spełniający funkcję domu??????????

Co to znaczy? Czy ktoś mi to może wytłumaczyć? Sądząc z wizualizacji to kolejne osiedle typu chów klatkowy z wybiegiem dla grilla, ale te lokale mnie zafrapowały.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry