Widok

Hej, mieszkańcy osiedla Modre.

Nie wiem czy wiecie, ale mamy swojego w radzie gminy.
Nasz radny Pan Wiesio, znakomity fotograf, społecznik, zaangażowany w życie lokalnej społeczności reprezentuje nasze interesy w gminie.
Dzięki niemu mamy bardzo silną pozycję, więc starajmy się z tego skorzystać i wnieśmy zbiorowy wniosek o wykonanie pozostałych dróg na naszym pięknym osiedlu. To ostatni moment przed następnymi wyborami gdzie mamy szanse cokolwiek ugrać, wziąć duży kawałek tortu.
Taka szansa może się już nigdy więcej nie powtórzyć, ponieważ Borkowo, Rotmanka i Juszkowo rosną liczbą mieszkańców w siłę, i trzeba być świadomym, że będą ciągnęli w swoją stronę środki z budżetu gminy na inwestycje w ich miejscowościach.
Nasz radny Pan Wiesio, to bardzo sympatyczny człowiek. W mojej subiektywnej ocenie, wydaje mi się, że może nam bardzo pomóc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Część dróg na Modrym to ponoć nie są gminne ulice, więc gmina za ich zrobienie nie zapłaci. Tak samo te piękne domki stoją nie na działkach własnościowych tylko w dzierżawie wieczystej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Straszyn

Kto wpadł na pomysł likwidacji pojemnika na odzież vis"a"vis os. Modrego? (6 odpowiedzi)

Gdzie wrzucać używaną odzież, której już nie nosimy a chcemy się jej pozbyć? Do śmietnika?...

do góry