Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kazik Gdynia Dąbrowa - ocena Bardzo zadowolony pan i pies z usługi. Wszystko z pełnym poświęceniem. Widać...
~Kazik Gdynia Dąbrowa
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 15 stycznia 2024

Wiktoria - opinia Bardzo miła kontaktowa pani, piesek wygląda bosko
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 czerwca 2023

Barbara - opinia Wrażenia niezwykłe! Mój mały 16-letni piesek obdarzył Panią właścicielkę...
~Barbara
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 maja 2023

Edyta Kapica - opinia Bardzo gorąco polecam, Pani Mirosława ma świetne podejście do psów i...
~Edyta Kapica
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 marca 2023

Teresa - opinia Suczka zadowolona, właściciele zadowoleni. Polecamy.
~Teresa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 marca 2023

Tomasz - opinia Bardzo polecam, obiektywne i fachowe doradztwo, super podejście do mojego...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 października 2022

Patrycja - opinia wątek zamknięty Polecam gorąco ten salon. Piesek ślicznie obcięty, pachnący. Pani wkłada całe...
~Patrycja
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 października 2021

Adam - opinia wątek zamknięty Super podejscie do psa - muzyka, rozmowa i pilegnacja na piatke. Moj shitsu...
~Adam
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 marca 2022

Wojtek - opinia wątek zamknięty Moj terrier zadowolony i usmiechniety. Pieknie zrobiony. I ten zapach po...
~Wojtek
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 listopada 2021

Lena - opinia wątek zamknięty Z góry przepraszam za błędy ortograficzne - piszę za pomocą translatora...
~Lena
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2022

Małgosia i Fre - opinia wątek zamknięty Jestem pod ogromnym wrażeniem. Moja sunia jest bardzo płochliwa i nieufna, a...
~Małgosia i Fre
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 czerwca 2022

Marzena - opinia wątek zamknięty Pani Mirosława przesympatyczna z cudownym podejściem do zwierzęcia ,polecamy...
~Marzena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 kwietnia 2022

Tomek - opinia wątek zamknięty Pies zadowolny. My zadowoleni. Pełna profeska :) Z pewnością wrócimy. Gorąco...
~Tomek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 marca 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry