Widok

Hipnoterapia Bożena Backtrog

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Hej, dowiedziałam się,ze jest taka hipnoterapeutka w Gdyni Bożena Backtrog, ktoś był może na takiej terapii i może polecić albo nie? Bardzo mało informacji w internecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam

Informacje o niej na stronach bozenabacktrog.pl oraz instytutdelgana.pl,
ja byłam na kilku sesjach, załapałam się na grupon, pracowałam nad lękami i stresem, jestem zadowolona, sama sesja hipnoterapii super, polecam j
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam, pracowałam z nią nad problemami z poczuciem wartości i fobiami, ale z tego co wiem to ona zajmuje się też ciekawszymi sprawami w hipnozie i stanie relaksu jak np regresja, tego jeszcze nie robiłam ale się zastanawiam nad tym. poczucie wartości zwiększyło się i dostałam awans, fobia z którą pracowałam zmalała po 6 sesjach, może zniknie na co czekam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

hmmm...to nowa profesja Pani Bożeny. więc i doświadczenie nikłe. niedawno zajmowała się pozyskiwaniem środków unijnych, z miernym efektem, wręcz katastroficznym....nowa branża nowi klienci
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pani Dorota może tamta ma to-- https://m.trojmiasto.pl/forum/Terapeuta-Gdansk-zaburzenia-osobowosci-borderline-t498109,1,50.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani psycholog ma ogromną wiedzę psychologiczną, więc pewnie to tylko zbieżność nazwisk. No chyba, że chodzi i czystą zawiść Doroty, to wtedy co innego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Chylonia

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

do góry