Holistic Approach

Rehabilitacja Psycholodzy Masażyści

Gdańsk, al. Jana Pawła II 6G

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adam koniecko - ocena nowy temat Super wykonywany masaz leczniczy przez Panie Natalię oraz Sylwię....
~Adam koniecko
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 17 kwietnia 2024

Wojciech - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie. Znaczna ulga już po pierwszym zabiegu. Dziewczyny nie...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 stycznia 2021

Adam - opinia wątek zamknięty Jestem stałym pacjentem tego gabinetu. Mogę z pełną odpowiedzialnością...
~Adam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 stycznia 2021

Eliza - opinia wątek zamknięty Ogromnie polecam, otrzymana pomoc bezcenna
~Eliza
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 grudnia 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalny gabinet, Pani fizjoterapeutki z dużą wiedzą i...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 listopada 2020

Sara - opinia wątek zamknięty Mój masaż wykonywała pani Sylwia. Kontakt z nią to przyjemność, sprawnie...
~Sara
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 listopada 2020

Edyta - opinia wątek zamknięty Długo szukaliśmy tak kompetentnych osób do rehabilitacji blizn poparzeniowych...
~Edyta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 listopada 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Od dłuższego czasu borykam się z problemami kręgosłupa. Odwiedzałam różne...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 listopada 2020

Bogusia - opinia wątek zamknięty Obie Panie bardzo profesjonalne. Podchodzą indywidualnie do pacjenta i zawsze...
~Bogusia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 listopada 2020

Bogumila - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam. Panie mają bardzo profesjonalne i indywidualne podejście...
~Bogumila
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 listopada 2020

Asia - opinia wątek zamknięty Super, jestem bardzo zadowolona, dziewczyny ze świetną wiedzą, rewelacyjnym...
~Asia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 listopada 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry