Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Martyna i Kasper - opinia wątek zamknięty Pani Katarzyna P. z biura Home&House sprzedała naszą bardzo trudną...
~Martyna i Kasper
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 grudnia 2021

Edi - opinia wątek zamknięty Już dwie transakcje przy pomocy Pani Anety Słowińskiej przeprowadzone wzorowo...
~Edi
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 grudnia 2021

Julia - opinia wątek zamknięty Sprzedawałam mieszkanie we Władysławowie za pośrednictwem Pani Anety...
~Julia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 grudnia 2021

Adam - opinia wątek zamknięty Chciałem bardzo gorąco podziękować Pani Anecie Słowińskiej za profesjonalne...
~Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 listopada 2021

Anna i Robert Kohnke - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie i z czystym sumieniem każdemu mogę polecić Home&House,...
~Anna i Robert Kohnke
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 listopada 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Doceniam profesjonalizm i fachowość Pana Błażeja, współpraca z nim to...
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 października 2021

Kamil Poniekaj - opinia wątek zamknięty Sprzedaliśmy mieszkanie za pomocą Pana Błażeja z Home&House. Cały proces...
~Kamil Poniekaj
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 października 2021

Żaneta - opinia wątek zamknięty Super kontakt, obsługa na wysokim poziomie ️
~Żaneta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 września 2021

Piotr i Ewelina - opinia wątek zamknięty Serdecznie dziękujemy Pani Anecie Słowińskiej za pomoc. Dzięki jej...
~Piotr i Ewelina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 września 2021

Ewelina - opinia wątek zamknięty Współpraca z Panią Anetą jest lepsza niż rewelacyjna! Cała transakcja została...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 września 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Polecamy z całego serca Panią Anię! Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i...
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 września 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Polecam Panią Żanetę dzięki której sprzedałam działkę w trybie ekspresowym....
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2021

Justyna Bronowicz - opinia wątek zamknięty Pan Błażej Magiera pomógł nam znaleźć mieszkanie w Słupsku. Bardzo...
~Justyna Bronowicz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2021

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Pragnę jeszcze raz podziękować Pani Agnieszce, która byla pośrednikiem przy...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 czerwca 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Jestem mega zadowolona Z pracy Pani Agnieszki najlepsza Pośredniczka w...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 czerwca 2021

Karolina Gdynia - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa Pana Błażeja z Biura Home&House. Zorientowanie i...
~Karolina Gdynia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2021

Jacek - opinia wątek zamknięty Obsługa z Panią Agnieszką Klaina to: rzetelność, elastyczność, życzliwość,...
~Jacek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 marca 2021

Kuba - opinia wątek zamknięty Kupowanie nieruchomości przy pomocy Pani Agnieszki Klainy to czysta...
~Kuba
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 marca 2021

Konrad - opinia wątek zamknięty Jak do tej pory, najbardziej profesjonalna obsluga, z jaką się spotkałem na...
~Konrad
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 marca 2021

andrzej - opinia wątek zamknięty Kupno mieszkania to coś innego niż zakup bułek w Biedronce. Dlatego czasem...
~andrzej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 marca 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry