Widok

Hortus

Apartamenty Ogrodowa Temat dostępny też na forum:
Inwestycja powstaje w zielonym otoczeniu, ale jednocześnie bardzo blisko centrum miasta. Dodatkowo dzięki bliskości ul. Słowackiego i Potokowej i al. Żołnierzy Wyklętych będzie ona doskonale skomunikowana z centrum miasta oraz obwodnicą Trójmiasta. Z Ogrodowej bardzo szybko dojść można także do przystanku PKM Niedźwiednik.
Dla aktywnych osób w pobliżu są ścieżki do spacerowania, biegania oraz ...
więcej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

kilka wad lokalizacji - nie same ochy i achy dewelopera

w materiałach ani słowa o bliskości linii PKM - część osiedla będzie piszczeć przy każdym przejeżdżającym składzie

druga strona od ruchliwej Potokowej, za to może mały zbiornik retencyjny ukoi nerwy

trzecia cześć osiedla będzie wściekła na skracających rano i popołudniu sobie drogę obok cmentarza Srebrzysko

lokalizacja OK ale z wieloma wadami - pytanie jakie będą ceny?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 9

jak to jakie, nadmuchane tanim kredytem, w 2007 były franki, o które pis robi aferę, a sam teraz robi to samo - teraz mamy sztucznie zaniżony % kredytu w PLN 1,5%+marża.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

ok 8k pln/m2 brutto, obowiązkowe miejsce podziemne 30k pln i komórka 3k pln/m2
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogrodzenie osiedla

Czy deweloper wziął pod uwagę nowe zapisy w uchwale krajobrazowej i konieczność usunięcia ogrodzeń?
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3

Już nie Margo

Ktoś inny to przejął. Całkowicie niepoważne w kontekście podpisanych już umów rezerwacyjnych...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

No właśnie, ciekawostka. Skąd masz info? Ze strony Margo zniknęły wszystkie informacje o „Hortus”.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od Margo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś coś wie na temat lokalizacji? Tereny dosyć podmokłe podobno..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 19

Super inwestycja

Kupuję tam mieszkanie. Niska zabudowa, blisko do Wrzeszcza, na Matarnię, do tramwaju i PKM. Niskie kameralne 9 mieszkaniowe bloki lepsze niż molochy na Morenie, gdzie nikt nikogo nie zna, bo 300 mieszkań w jednym bloku.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 1

I hałas z PKMki

oraz przy większym deszczu błoto spływające że skarpy do ogródków. No i widok z okna na skarpę pkm
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13

Lepszej nie znajdziecie

Kupilem tam mieszkanie cisza i spokój samochodów z Potokowej oraz kolejki nie słychać wybierzcie się na spacer i sami się przekonajcie. Mieszkanian lepszego nie znalazłem zastanawiałem się nad kupnem mieszkania na Zaspie i Przymorzu ale 80 % to mieszkania pod wynajem czujemy się jak w hotelowcu
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zgadzam się z opinią w 100% cisza, spokój dużo zieleni i w centrum
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hm... cisza...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lepszej nie znajdziecie

Zgadzam sie z opinia Lecha
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masakra

Niedługo na torach będą budować. Chyba tania działaczka się trafiła Budimexowi
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 16

Masakra - nie masakra.. połowa już sprzedana
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Więcej hałasu robi samochód pakujące pod blokiem niż jadący kolejka proponuję spacer w okolicy
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 3

zarezerwowalem tam mieszkanie z antresolą.

Ta lokalizacja mi odpowiada, a projekt jest niezly.
W tej okolicy spędzilem dzieciństwo, Ta okolicę opisywal Paweł Hille, z którym bylem kiedyś na koloniach letnich ...
Jest też szansa, że nie bedzie tam mieszkań na wynajem krotkoterminowy ...
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jak dla kogo

Dla mnie idealna lokalizacja. Blisko Wrzeszcza, blisko do szkoły de La Salle, i na obwodnicę .Zieleń i spokój. . Każdy musi wybierać pod swoje potrzeby.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 5

Miło już było?

Idealny kontakt z Budimexem, ,jak się okazuje tylko do chwili podpisania aktu. ! Od 3 tygodni nie mogę doprosić się dokumentacji do celów projektowych dla architekta. Ciągle jakaś smieszna zabawa w kotka i myszkę, zwodzenie , ciągle ktoś "władny techniczny" jest na urlopie , zwodzą mnie kolejnymi terminami . Aktualny termin obiecanek po 1 listopada. To będzie już miesiąc. Wydawało by się prosta rzecz! Ale widocznie nie dla pionu technicznego Budimexu.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

czy beda jakies zabezpieczenia przed halasem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

jakim halasem? zreszta juz wszytskie mieszkania sprzedane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

tam nie ma żadnego hałasu, pkm-ka ani latem ani zimą nie hałasuje zupełnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Co wybuduję się obok?

Cześć, czy ktoś z Was wie co może wybudować się na działce obok? Ponoć jest wykupiona przez innego dewelopera?
PS Czy ktoś z kupujących mieszkanie na Ogrodowej negocjował cenę z Budimexem? Da się? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wystarczy spojrzeć na plan zagospodarowania ;) nic tam za bardzo nie ma prawa sie wybudowac. Wszytskie mieszkania sa juz sprzedane - ceny nie byly do negocjacji (przynajmniej nam sie nie udalo)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

no ponoć jednak ktoś tam ma budować (za budimexem na kolejnej działce wzdłuż wału).
ceny nie podlegały negocjacji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

wzdłuż wału, ale w którą stronę? w stronę PKM Brętowo? czy w stronę PKM Niedźwiednik?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bez negocjacji

Niestety z Budimexem nie ma możliwości żadnej negocjacji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

faktycznie w stronę PKM Brętowo (Moreny) jest szansa na zabudowę. W stronę Niedźwiednika juz nie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ostrzeżenie

Nieszczęśnikom, którzy kupili mieszkania w tej inwestycji radzę bacznie przyglądać się budowie i robić zdjęcia. Niby budimex nieruchomości jest inwestorem, ale Generalnym Wykonawcą jest firma margo. w środowisku budowlanym ta firma ma bardzo różne opinie. Zresztą jak ktoś obserwuje budowę z drogi i zna się na budowlance, to bez wchodzenia na teren zobaczy ile błędów jest popełnianych.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

...na przykład?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

O co chodzi

Kupiłam tam mieszkanie może Pan coś więcej napisać o co konkretnie chodzi?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z rzeczy które aktualnie widać z drogi to np stojąca woda na wyklejonej już papie (tej zielonej, to papa antykorzenna). Coś takiego jest niedopuszczalne. Elewacja na jednym z budynków prawie gotowa, oprócz jednej ściany która stoi nieotynkowana od miesięcy.. pytanie dlaczego? Z ulicy więcej się nie zobaczy, a na teren budowy dziwnym trafem nie wpuszczają nawet właścicieli mieszkań. Ogólnie na terenie "budowy" panuje straszny bałagan co widać gołym okiem.

Generalnie przy odbiorze polecam dobrze wszystko sprawdzić, najlepiej wziąć kogoś kto się zna na rzeczy. Niestety takich rzeczy jak izolacje balkonów, okien etc się nie sprawdzi a to tam po czasie będzie wilgoć wychodziła.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam tam mieszkanie. Wcześniej szukałam opinii o Budimexie i wydawało sie ok. Ale nawet okiem laika (czyli moim ) budowa pozostawia dużo do życzenia . Bajzel okrutny widoczny z ulicy. To już fatalnie świadczy o ekipie. Brak możliwości wstępu na budowę .Gdzie u innych deweloperów istnieje taka możliwość w tzw dzień otwarty.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

wszytskich mieszkancow zapraszam na grupe na FB o takiej samej nazwie jak inwestycja :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie widzę :(

Nie mogę znaleźć grupy na FB
"Apartamenty ogrodowa"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie ta grupa

Jest ta grupa? Nie mogę znaleźć na fb
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Apartamenty Ogrodowa Gdańsk - Forum mieszkańców
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super

Mieszkania na 5
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Grupa fb

Ktoś pisał że stworzono grupę na FB dotyczą inwestycji. Nie mogę jej znaleźć :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie widzę tej grupy. No to może jednak warto założyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Apartamenty Ogrodowa Gdańsk - Forum mieszkańców
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie widac tej grupy na fejsie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Planuję zakup mieszkania na tym osiedlu, czy ktoś z mieszkańców może się wypowiedzieć jak się mieszka?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz

Hallera 140 (3 odpowiedzi)

Hallera 140 powstanie w spacerowej odległości od plaży w Brzeźnie z jedynym gdańskim molo oraz od...

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry