Widok

Hossa: obsługa klienta na poziomie zerowym

Wiczlino Temat dostępny też na forum:
Pani Małgorzata Michalik jest na tyle bezczelna że jak jej nie pasuje rozmowa to potrafi się rozłączyć. Na całej długości obsługi klienta jedno wielkie DNO. Gawron weź się trochę za to bo wstyd
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się w 100%. Dziś pierwszy raz z p. Michalik miałam kontakt i po 3 zdaniach miałam ochotę się rozłączyć a już w 4 zdaniu zadać pytanie o to ' czy musi być Pani taka niemiła i wredna za darmo, nawet nie ma problemu jeszcze?'
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

....to jest najbardziej wredny babsztyl jaki tam pracuje, ona się w ogóle nie nadaje do obsługi klienta w firmie Hossa i żadnej innej, powinna być schowana daleko w ciemnym archiwum bez możliwości kontaktu przez telefon i mail nie wspominając o osobistym - choć wtedy mogłoby się wiele wyjaśnić...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Małgorzat Michalik to jest DNO obsługi, arogancja itd., zresztą Kuta to samo, mógłbym o mojej sprawie pisać wiele, Hossa ma klientów, bo jest rynek dla deweloperów a nie dla klienta, poczekajmy trochę jak to strzeli to może ktoś pomyśli nad obsługa klienta wtedy
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również się zgadzam, Pani Małgorzata jest bardzo nie przyjemna, nie daję dojść do słowa w czasie rozmowy telefonicznej, prowadzi rozmowę agresywnie.. Po kontakcie z Panią M. nie bardzo ma się ochotę do jakiejkolwiek przyszłej współpracy z firma którą reprezentuje.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Wrozka Justyna z Sopotu - prosze o pomoc w odnalezieniu kontaktu (23 odpowiedzi)

Witam :-) Ponawiam swoja prosbe o pomoc w odnalezieniu kontaktu do wrozki Justyny z Sopotu. To...

reklama (6 odpowiedzi)

Odsprzedamy powierzchnię reklamową na strojach sportowych drużyny piłkarskiej "Wytrzeźwiałka"...

Obiekty konferencyjne nad morzem - gdzie? (5 odpowiedzi)

Dzień dobry nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale, ale trudno poszukuję obiektów...

do góry