Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna - opinia Świetny hotel , wszędzie wykładziny , dla naszego 1,5 rocznego synka idealnie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 marca 2023

Karol - opinia wątek zamknięty świetne miejsce i bardzo fajna kręgielnia polecam
~Karol
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 stycznia 2021

Polecam ! wątek zamknięty Polecam hotel Faltom , dobra organizacja i miła obsługa.
~https://www.facebook.com/hotelar
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2016

Niedzielny brunch - BRAWO wątek zamknięty Bywamy w Hotelu Faltom bardzo często , ponieważ upodobaliśmy sobie to miejsce...
~Aneta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 października 2014

Wakacje :) wątek zamknięty Super odpoczynek, dziękujemy  hotel naprawdę na poziomie: wszystko...
~Żona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2013

Polecam dla par na romantyczny wyjazd i amatorom SPA wątek zamknięty Przemiła obsługa, profesjonalnie na każdym kroku-wszyscy uśmiechnięci- to...
~MJ
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 lipca 2013

Ankieta nt. reklamy Hotelu SPA Faltom wątek zamknięty Proszę o wypełnienie kwestionariusza ankietowego dotyczącego reklamy Hotelu...
~Studi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 maja 2013

Przyjemne Święta wątek zamknięty Byłem w Faltomie już kilkakrotnie, a to z rodziną , a to ze znajomymi, lub z...
~Miro
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 stycznia 2013

Mój ulubiony hotel wątek zamknięty Jak pisałam to jest mój ulubiony hotel. Choć mieszkamy w gdańsku jeśli mamy...
~Maja
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 marca 2010

Fatalna obsługa bar wątek zamknięty 5 grudnia 2012 zamówiłem napoje w barze hotelowym, ponieważ miałem...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 grudnia 2012

zosia - opinia wątek zamknięty WSZYSTKO SUPER! i pokój i jedzonko i spa i obsługa i wogóle POLECAM! Cisza...
~zosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 grudnia 2011

kuchnia ? wątek zamknięty Obsługa kuchni daje wiele do życzenia. Spieprzyli mój dzień, a miało być tak...
~darek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 czerwca 2011

Walentynki wątek zamknięty Niestety to co zastałem w lokalu przeszło moje wszelkie oczekiwania. Mówie o...
~Zniesmaczony
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 lutego 2009

Mireczka - opinia wątek zamknięty Polecam ten hotel.Miła atmosfera..Bardzo miła obsługa-pozdrawiam Panie z...
~Mireczka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 marca 2011

Hotel z przyszłościa wątek zamknięty Chcę napisać, że od jakiegoś czasu obserwuję dynamiczny rozwój Hotelu Faltom-...
~Anna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 stycznia 2011

slub:) wątek zamknięty chcialabym bardzo serdecznie podziekowac pracownikom hotelu faltom za cudowne...
~marta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 czerwca 2010

Hotel R E W E L A C J A ! ! ! ! ! ! ! ! ! wątek zamknięty Jest to najlepsza resteuracja w jakiej byłem. Obsługa super, jedzenie...
~murphy
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 maja 2010

Dziękuje za miły wieczór wątek zamknięty Miałam okazje bawić się wczoraj na dniu kobiet w Faltomie. Było rewelacyjnie....
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 marca 2010

Gorąco Polecam! Miejsce subtelne i eleganckie! wątek zamknięty Wspaniała ciepła atmosfera. Miejsce niezwykle eleganckie. Piękny wystrój...
~Gość
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 marca 2010

Walentynkowa kolacja wątek zamknięty Spedzilismy niezapomniany, romantyczny wieczor w restauracji Rozowej, przy...
~Misia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 lutego 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
27

postów

25

wątków

do góry