Widok

Hulajnoga użytkowanie

Spotkaliście się pewnie z hulajnogą wiozącą dwie osoby.
Czy ktokolwiek wyobraża sobie, co może się stać na wypadek utraty panowania, upadku nielegalnego pasażera?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odkopię temat. Forum i tak zdechło. Też uważam, że powinno być podforum UTO.

Ale poza tym, że prawodawca nie powinien w ogóle śmieć wpie*rzać się w te sprawy,
bo to jest prywatne, indywidualne szafowanie własnym życiem i zdrowiem,
a ochrona sprzętu to powinna być kwestia do dogadania się między właścicielem, a użyszkodnikiem.
Jak to ta sama osoba, a hulajnoga mocna, to jazda parami powinna być legalna. A jak
to badziew z wypożyczalni, to niech se wypożyczalnia sama pilnuje.

Niestety, żyjemy w kraju przesyconym korupcją, więc nadgorliwy prawodawca wyręcza wypożyczalnie
i daje małpie brzytwę (tj strażnikom prawo do łatwego zarobku na mandatach).

Ciekawe ile dostali i "kto się nie bał".

Odniesienie do rowerów wbrew pozorom istnieje, bo nasze niedoskonałe neokomunistyczne prawo
zabrania też np. wożenia rowerem ludzi, np. dzieci, z wyjątkiem w "przeznaczonych do tego" siodełkach.
Prawodawca uzurpuje sobie i daje małpie prawo interpretowania, do czego i kto przeznaczył
swój wyściełany gąbką bagażnik (albo swoją męsko utwardzoną ramę).

Polecił bym MU wycieczkę do Amsterdamu. tam każdy wozi każdego w tak dziwny sposób,
ale nasze p'osły cierpiały by, widząc ile forsy omijało by ich kieszenie, gdyby to byli ich
poddani, tj. Polacy, a nie wolni Holendrzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

" Ale poza tym, że prawodawca nie powinien w ogóle śmieć wpie*rzać się w te sprawy, bo to jest prywatne, indywidualne szafowanie własnym życiem i zdrowiem. "
Po co wypisywać takie mądrości ?
Wypożyczalnie w regulaminie zabraniały jazdy w 2 osoby wcześniej niż wprowadzono zakaz prawny.
Te Twoje indywidualne szafowanie własnym zdrowiem jest na koszt podatnika, który płaci za leczenie. Do tego jazda w 2 osoby utrudnia sterowanie więc łatwiej o tzw. zdarzenie losowe czyli uszkodzenie innego pojazdu lub zranienie pieszego. Osoba stojąca z tyłu w czasie upadku często przygniata osobę jadącą z przodu, a obrażenia są bolesne i dotkliwe.
Uogólniając jeśli ktoś nie myśli to trzeba myśleć za niego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Drogi i czerwony jak cegła lub brunatny jak g* towarzyszu aaa, napisz jakimż to trzeba być człowieczkiem,
by uzurpować prawo do myślenia za nie swoje dzieci?! Zrób se własne i za nie myśl, a od moich wara, zwyrolu!

A te przygniatanie jednych przy drugich masz oparte na wystarczająco dużej statystyce,
(skoro piszesz że "często") że na jej podstawie chcesz ograniczać ludziom prawa?
Uprzejmie poproszę o link do tej dużej statystyki....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Słuchaj no, nie potrzebuje rad od kogoś takiego jak ty, nie zamierzam też więcej z tobą dyskutować ani nic ci tłumaczyć.
Jak dla mnie możesz sobie śmigać na hulajce nawet w czworokącie tylko się tu nie użalaj nad sobą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do buszującego w kukurydzy.
Takie cwaniaki jak Ty, pewne swoich racji nie proszą o podanie statystyk.
O statystyki proszą stare ciotki.
Czy Ty jesteś ciotką ?
Zapewne nie bo jak napisałeś masz dzieci więc pewnie jest też przy Tobie kobieta.
I to bardzo dobrze się składa.
Zamiast głupich statystyk weź elektryczną hulajnogę i razem że swoją kobietą zademonstruj swoją wolność przez małą wywrotkę a dziecko niech to nagrywa dla dowodu.
Tym filmem zamkniesz usta wszystkim niedowiarkom.

Gdybyś jednak nie był na tyle wolny żeby dokonać testu poniżej wklejam link do wypowiedzi człowieka który zaliczył taką jazdę, nie trzeba słuchać całości wystarczy od 5 minuty
https://www.youtube.com/watch?v=cI_20fWh8-E
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Specjalnie dla ciebie: mów mi Wuju. Ale nie Dziadku, jak niektórzy.
Nie przyjmuję protekcjonalnego tonu od nowego pokolenia czerwonej zarazy,
dość było roboty ze starym.

Kierowcy zabijają w tym kraju 2500 ludzi. Tworzą tysiące kalek i sierot. Oraz smród.
Ujadanie na jazdę hulajnogą parami to jakaś nowa moda, jeszcze nie ma na nią ICD-10.
Ale psina, co ujada dyszkantem pod innym drzewem, niż to z kotem, może ochrypnąć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...rocznie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli jednak jesteś fanem statystyk.
Twoja sprawa, ja miękką kaczuszką nie jestem i statystyki mnie nie interesują.
Ogólnie pogubiłeś się ale masz szczęście bo trafiłeś na mnie i ja Ci wszystko wytłumaczę.
Teraz się zrelaksuj.
Dobra już starczy.
Teraz się skup.
Hulajnoga ma kierownicę - to ten element na samej górze na którym ludzie trzymają ręce.
Ktoś kto jedzie na hulajnodze kieruje nią.
I tu pytanie na inteligencję.
Kim jest ktoś kto kieruje hulajnogą?
Odpowiedź
Ten ktoś jest kierowcom a więc jednym z tych którzy jak wspomniałeś zabijają 2500 ludzi.
Dwie osoby na hulajnodze to jest zbyt duża kumulacja morderców na zbyt małej powierzchni.
Wniosek
Zakaz jazdy 2 osób jest jak najbardziej zasadny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajnie. Naprawdę zabawnie. Nie znasz rozróżnienia kierujący i kierowca,
i niewiedza nie ogranicza ci dowolnie radykanych poglądow.
Z kierownicy wywodzisz sprawczość wypadków. Więc mój latawiec też ma taką kierowńicę. Podobną ma łopata ogrodowa. Zonk.

Spytaj dowolnego policjanta kto zabija te 2500, kierujący hulajnogami parami, czy ufoludki. Nie widzisz też różnic, między samobójstwem a zabójstwem. Podpowiadam, że samobojstwo jest legalne i niekarane. Jazda konna jest znacznie niebezpieczniejsza, od jazdy hulajnogą parami, też jej zakażesz?

Angole mają prościej. Tam rower prowadzi rider, jeździec, jak konia, więc nawet ciemniakom się nie myli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Muszę przyznać że masz dar.
Ja nie widzę różnicy miedzy kierowcą a kierującym ?
A to mnie ubawiłeś, a Jednocześnie Twoja fachowość i prawilność mnie wzruszyła.
Pytanie, czy Ty widzisz różnicę?

Twierdziłeś że kierowcy zabijają a w Twoich ulubionych statystykach przy danych jest napisane kierujący
https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

Nie ładnie manipulować danymi, oj nie ładnie.

Zdajesz sobie sprawę, że panowie z policji których mam spytać kto zabija opracowywali zakaz jazdy na hulajnodze w 2 osoby?
Czyli co w jednej sprawie są wiarygodni a w innej nie?

PS
Ile osób jadących konno widziałeś w tym roku ale nie w TV?

Towarzyszu nie brnij w dyskusje o samoubijstwie bo dostaniesz bana i skończą się te Twoje razgawory.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

rozumiem, źe jesteś waadza i możesz bana dać?
ok, nie rozmawiam z ludźmi partii rzadzacej, dla mnie EOT

(zwłaszcza, że tylko prowokator może twierdzić, że 2500 trupow to przez jeżdżących
parami hulajnożystów, i mam tylko nadzieję, że inni czytelnicy są podobnego jak ja zdania)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rowery

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (12 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

do góry