Widok

IGIEŁKA na Morenie, punkt krawiecki. OSTRZEGAM !!!

W punkcie tym krawcowa przez POMYŁKĘ, gdyż jak powiedziała wypadły jej szpilki (!) obcięła o 15 cm za dużo pasek w tali w nowej marynarce, tak że marynarka się w ogóle nie zapinała. Na moje pytanie co teraz poprosiła o czas na znalezienie materiału i uszycie nowego. Materiału nie kupiła oczywiście, kontaktu z "szefową" żadnego, dzwoniłam, chodziłam kilka razy spotykając tam przy okazji innych ludzi usiłujących doprosić się o swoje ubrania, a w końcu odebrałam marynarkę wraz z resztkami pociętego paska i zostawiłam swój telefon, aby "szefowa" do mnie zadzwoniła z propozycją rozwiązania tego problemu. Marynarkę oddałam do prawdziwego krawca, który przerobił ją tak, że co prawda można ją nosić ale nie wygląda już jak oryginał. "Szefowa" oczywiście nie zadzwoniła, zadzwoniłam ja i wymogłam spotkanie. Na miejscu dowiedziałam się, że przecież już dostałam zwrot 10 zł za "usługę" (!), a zatem sprawa jest załatwiona, tym bardziej, że już mi marynarkę "naprawił" inny krawiec. A poza tym reklamacje to ona tu rozpoznaje ("ha ha ha"). O stylu i kindersztubie tej pani w ogóle nie będę pisała, bo ... szkoda słów. Słowa "przepraszam" oczywiście też nie usłyszałam.
Trochę już żyję na tym świecie, ale takiego podejścia do klienta jeszcze nie widziałam !
OSTRZEGAM wszystkich potencjalnych klientów ! Szkoda nerwów i odzieży !
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
... i jak się sprawa zakończyła ?

Bo najgorzej odpuścić ...
Pride Fight Championship
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze się nie zakończyła, czekam na odmowną decyzję "szefowej", która ma nadejść do mnie pocztą. Ale nie odpuszczę. Po prostu dla zasady !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi za mało skróciła spodnie i chciała kolejnej opłaty za ponowne skracanie!!! Rownież nie polecam !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostrzegam również przed podobnym punktem w ETC.
To jakiś koszmar, wredny, bezczelny babsztyl. Ona ma takie pojęcie o szyciu jak ja.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
poperam opinię, kobieta bez kompletnego pojęcia o szyciu.
Uczono ją chyba tylko zszywania, może worków
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja w takim razie polecę punkt krawiecki w DH Jantar we Gdańsku. Przesympatyczna pani, która nie "zdziera" z klienta, robi wszystko bardzo dokładnie i dość szybko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W igiełce pracuje jakaś pani za karę. Nie miała ochoty zająć się moją kurtką. Na pewno już tam z niczym nie wrócę. Zero kreatywności.Nie polecam i każdemu będę ten punkt odradzać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Hostessy i pokazy (6 odpowiedzi)

Jestem i chcialabym sprobowac jako hostessa w jakiejs agencji reklamowej, ale nie mam pojecia,...

Gdzie w Gdańsku kupię móżdżek cielęcy? (11 odpowiedzi)

Orientuje się ktoś gdzie w Gdańsku mogę kupić móżdżek cielęcy?

reklama (6 odpowiedzi)

Odsprzedamy powierzchnię reklamową na strojach sportowych drużyny piłkarskiej "Wytrzeźwiałka"...

do góry