II Liceum Ogólnokształcące

Szkoły średnie

Gdańsk, Jana Pestalozziego 7/9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Największy błąd mojego życia wątek zamknięty Zmarnowany rok, atmosfera bardzo stresująca , tak samo nauczyciele. Miałam...
~zrezygnowana
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 czerwca 2009

Polecam! wątek zamknięty Jako tegoroczna absolwentka z całego serca mogę polecić tą szkołę, gdyż...
~ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 grudnia 2008

dojazd do szkoły wątek zamknięty Dojazd do szkoły jest dobry. Zarówno blisko od kolejki, aurobusu. Troche...
~mim
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 lipca 2008

Najlepsza szkoła pod słońcem wątek zamknięty II LO skończyłam w tym roku i nie zamieniłabym tej szkoły na żadną inną....
~Madzia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 czerwca 2008

Racja wątek zamknięty Osoba która powiedziała wam że bez odpowiedniej liczy punktów nie macie co tu...
~Madz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 czerwca 2008

Gorąco polecam! wątek zamknięty Szkoła cudowna. Wysoki poziom nauczania. Na początku zawsze trzeba się...
~Krejzol
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2008

:) - opinia wątek zamknięty Uczyć sie cały weekend? Ja jestem w tej szkole od września i jeszcze nie...
~:)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2008

Samorządowiec wątek zamknięty Moja odpowiedz na opinie "beznadzieja" Widząc to co napisałaś wiem ze nie...
~Dwójkowicz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 marca 2008

Uczeń wątek zamknięty Szkoła jest genialna!!! Nie dość ze jest b.wysoki poziom nauczania to...
~Uczeń:)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 stycznia 2008

Plus - opinia wątek zamknięty Skończyłem tę szkołę w zeszłym roku. Dostałem się i na UW i na UG, więc nie...
~Plus
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 grudnia 2007

szkoła the best wątek zamknięty ta szkoła jest normalnie ucząca
~kandydat
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 listopada 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
98

postów

51

wątków

do góry