Widok

INDECO - Nigdy więcej... Wielkie rozczarowanie

W dniu 16.11.2013r zawarłam umowę z INDECO TRÓJMIASTO GDAŃSK UL.NARWICKA 2C na wykonanie frontu do wnęki z listwami /cena 2100zł/, montaż wykonano 16.12.2013r, na drugi dzień po wykonaniu montażu zauważyłam, że listwy które są obramowaniem frontu są wykonane z niskiego gatunku materiału , przyjechał projektant prowadzący i uznał reklamację. Od tego czasu ja kontaktowałam się z biurem tel.513621773 w celu usunięcia wybrakowanych listew, ustalałam terminy . Wyznaczono mi pierwszy termin montażu do którego nie doszło. Montażyści nie przyjechali nie powiadamiając mnie o tym. Łącznie umawiałam się z firmą na reklamację CZTERY razy. Nigdy nie przyjechali i nie zadzwonili.
Tak traktuje się klientów w firmie INDECO- 4 MIESIĄCE IGNOROWALI MNIE , REKLAMACJA NIE ZOSTAŁA USUNIĘTA.
Poświęciłam swój czas, pieniądze, musiałam kilkakrotnie przekładać swoje wszystkie plany, czekając na montażystów...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlatego takie szafy robię sam, a mam kilka ich w domu.
Nie chce mi się patrzeć na tych tandeciarzy.
Jako hobbysta mam lepsze narzędzia i pojęcie niż oni - a to już żałosne.
Ps. Nie marzę o tym by wszystko robić "samemu", ale w tym kraju i z tymi "byznesmenami" to często jedyne wyjście.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry