Widok

INTER-KOMP Banino

Cześć,

Czy ktoś ma wykupioną opcję 100/100Mb/s?
Jaka jest rzeczywista przepływność?

Z góry dzięki za ifno i speedtesty
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Omijaj szerokim łukiem . Umowy są na dwa lata . Firma nie sympatyczna . Ja podpisałam i niech i trafi . Badziew .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Znowu jakaś konkurencja szczeka. Ja mam Inter-Komp Banino i nie mam zastrzeżeń. Wszystko działa stabilnie i szybko. Mam co prawda łącze 50/50 i test robiłem po WiFi ale wynik wrzucam poniżej:
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

~mm dziękuję za odpowiedź
Działa stabilnie? nie ma przerw w dostawie?
Na Saturna chciałbym zamówić i się zastanawiam

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bywaja przerwy ale bardzo rzadko - raz na 4 miesiace po 2-3 godziny - tyle zaobserwowalem przez rok.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdarzają się awarię ale chyba o wszystkich w miarę na bieżąco informowali na swojej stronie internetowej. Możesz sprawdzić jak często były awarie wyszukując u nich na stronie np. hasła awaria: https://inter-komp.net/?s=awaria
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nowy test w pakiecie 50/50 ale o godzinie bardziej miarodajnej, gdy z sieci powinno korzystać więcej osób niż nad ranem:
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Czemu ceny tej warstwy dostępowej są takie duże, tu w Baninie? Czy ktoś wie dlaczego 50/50 kosztuje "miliony" (70zl)?
Porównując http://www.kosakowo.net/?page_id=61 Kosakowo pod Gdynia, za 70 zl daja 300/300.
Dopóki nie będzie taniej albo więcej Mb/s to ja nie zdecyduję się na tą ofertę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wiem dlaczego taka cena ale z tego co wiem, to Kosakowo ma sieć zbudowaną przy pomocy funduszy europejskich a Inter-Komp Banino to pewnie środki prywatne. Może to jest rozwiązanie tej milionowej ceny za usługę?
image

W większości przypadków 50/50Mbps jest usługą wystarczającą do korzystania z sieci, 100/100 w takiej wsi jak Banino, to już wypas. Ale malkontenci zawsze się znajdą i będą na wszystko marudzić. Ja jestem zadowolony ze 100/100 a cena dla mnie jest akceptowalna.

PS: Dopóty nie będzie taniej, to Inter-Komp sobie jakoś poradzi bez Ciebie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam od 2 tygodni 100/100. Rzeczywista prędkość po kablu sieciowym przekracza 200Mb/s a po Wi-Fi 50.
Polecam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jan- czy mieszkasz na Saturna?
Jak wyglądało podłączenie, jak przeszli kablem do budynku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja wprawdzie nie z Banina, a z Pępowa (Osiedle Gdańskie) ale z ręką na sercu mogę polecić InterKomp. mam 100/100 ale korzystam na wszystkich urządzeniach przez WiFi. Panowie technicy bardzo uczynni. Zwisy neta/tv zdarzały się na początku raz na miesiąc. Od kiedy wymieniono mi hardware (switch i router) wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Jak aktualnie wygląda wspolpaca z firma Inter-Komp? Czy sa czeste awarie? jak ze stabilnoscia internetu i telewizji? najabrdziej interesuja mnie opinie z okolic ul Saturna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie narzekam, przerwy są bardzo rzadko a prędkość stabilna. Osobiście polecam. Mieszkam w okolicach Polnej, więc całkiem blisko Saturna :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

używam od tygodnia, działa
w sumie w normalnym zyciu to jest 50/50 czy 100/100 nie ma różnicy

Pomimo różnych akcji na forum dość szybko zareagowali i podłączyli, speed testy pokazują ok 80-95mbps znaczy wydaj się być ok...

ale jak napisałem dopiero tydzień
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Ja mieszkam na Radosnej. 50/50 plus TV pakiet wielotematyczny i Canal+. Kontakt z firmą super, pracownicy uprzejmi i konkretni. Korzystam od grudnia 2017 i jak do tej pory jestem zadowolony. Przerwę kojarzę tylko jedną (o ile pamiętam przerwanie kabla przez koparkę). Umowa na dwa lata nie stanowi problemu, ponieważ jest to moim zdaniem jedyna rozsądna opcja w moim rejonie. Wcześniej korzystałem z usług innych operatorów i jak na razie parametry internetu są w tym wypadku najlepsze.
W kwestii montażu, niestety nie dało się wykorzystać infrastruktury położonej przez dewelopera, ale monterzy weszli z kablem pod kostkę i następnie do domu bardzo profesjonalnie. W domu cieniutki kabelek biegnący po łączeniu ściany i sufitu, w salonie schowany pod listwę. Wszystko poszło bardzo sprawnie i wygląda bardzo dobrze.
Wynik testu: http://www.speedtest.pl/wynik/178651301
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy ktos z Saturna ma internet z inter-komp, czy kabel, ktory "ciagnal" deweloper pod drzwi wejsciowe nadaje sie do podlaczenia?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć,
Ten kabel się nadaje i po to jest ;)
Ja wciągnąłem go od razu do domu, przy remoncie i gniazdko wychodzi pod schodami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, nadaje się. Tez mamy na Saturna i jesteśmy zadowoleni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też z Saturna. Kabel się nadaje. Przyszli, podłączyli kabla nie widać i wszystko działa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziala komus dostep z internetu do wewnatrz sieci? Probuje to ogarnac ale mam wrazenie ze cos tu nie dziala.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli masz publiczny adres IP, to wtedy działa. Publiczny adres IP kosztuje dodatkowo chyba 10zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze możesz skorzystać z no-ip ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No-ip jest pomocne przy dynamicznym zewnętrznym adresie IP (np. Neostrada). W Inter-Kompie jak nie masz wykupionego zewnętrznego IP, to działasz za tzw. NATem i nie ma możliwości połączenia się z Internetu do Twojego ONTa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem, że no-ip działa trochę inaczej niż myślisz ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

do góry