Widok

INTER-KOMP Banino

Cześć,

Czy ktoś ma wykupioną opcję 100/100Mb/s?
Jaka jest rzeczywista przepływność?

Z góry dzięki za ifno i speedtesty
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bywaja przerwy ale bardzo rzadko - raz na 4 miesiace po 2-3 godziny - tyle zaobserwowalem przez rok.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

~mm dziękuję za odpowiedź
Działa stabilnie? nie ma przerw w dostawie?
Na Saturna chciałbym zamówić i się zastanawiam

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znowu jakaś konkurencja szczeka. Ja mam Inter-Komp Banino i nie mam zastrzeżeń. Wszystko działa stabilnie i szybko. Mam co prawda łącze 50/50 i test robiłem po WiFi ale wynik wrzucam poniżej:
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Omijaj szerokim łukiem . Umowy są na dwa lata . Firma nie sympatyczna . Ja podpisałam i niech i trafi . Badziew .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (16 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry