Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Łukasz - ocena nowy temat Plusy: bardzo szybka reakcja na zgłoszenia, fachowa obsługa, profesjonalne...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 26 marca 2024

Czarek - ocena nowy temat Wymiana karty graficznej + dołożenie pamięci RAM do mojego komputera...
~Czarek
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 23 marca 2024

Oliwka - ocena nowy temat Szkolenie zostało przeprowadzone maksymalnie profesjonalnie, dzięki czemu...
~Oliwka
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 20 marca 2024

Adrian - ocena nowy temat Serwisanci ITvip szybko odnaleźli się w naszej firmowej strukturze serwerów i...
~Adrian
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 14 marca 2024

Marysia - ocena Usługa zgodna z opisem. Zadzwoniłam do serwisu po tym, jak zalałam laptopa....
~Marysia
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 12 marca 2024

Lucjan - ocena Rzetelność, fachowość, profesjonalizm - takiej obsługi informatycznej...
~Lucjan
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 9 marca 2024

Tadeusz - ocena Bardzo miło współpracuje mi się z serwisem ITvip. Zlecam im zadania z zakresu...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 26 lutego 2024

Dariusz - ocena Proces naprawy przebegl wzorowo. Nie mam żadnych uwag. Terminowo odebrałem...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 23 lutego 2024

Józef - ocena Jakoś na początku stycznia mieliśmy szkolenie komputerowe prowadzone przez...
~Józef
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 22 lutego 2024

Zygmuunt - ocena Zaufałem pozytywnym opiniom znalezionym na tym portalu i nie tylko i się nie...
~Zygmuunt
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 lutego 2024

Jolanta249 - ocena Dzięki błyskawicznej reakcji serwisantów mogłam w pełni wypełnić swoje...
~Jolanta249
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 15 lutego 2024

Bogdan - ocena Dogadaliśmy z serwisem bardzo fajne warunki, dzięki którym ponoszone koszty...
~Bogdan
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 13 lutego 2024

Kamil - ocena Dzięki outsouringowi IT oszczędzam mnóstwo czasu na wszystkich rzeczach...
~Kamil
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 8 lutego 2024

Tomek - ocena W serwisie ITvip udało mi się zdobyć zasilacz do mojego kilkuletniego...
~Tomek
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 25 stycznia 2024

Heniu - ocena Świetne szkolenie. Mój zespół poznał mnóstwo przydatnych narzędzi oraz...
~Heniu
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 23 stycznia 2024

Radosław - ocena Serwisant Patryk bardzo szybko uporał się z naszymi firmowymi...
~Radosław
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 17 stycznia 2024

Piotr - ocena Serwisanci bardzo szybko pojawili się w biurze i skutecznie naprawili problem...
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 stycznia 2024

Tomasz - ocena Generalnie jestem zadowolony z obsługi informatycznej realizowanej przez...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 7 stycznia 2024

Marzena - ocena W ramach usługi outsourcing IT mam zapewnioną obsługę firmowych serwerów,...
~Marzena
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 26 grudnia 2023

Zuzanna - ocena Korzystam z usług serwisu komputerowego ITvip przy wszelkim problemie z moimi...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 25 grudnia 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry