Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zbyszek - ocena nowy temat Przyniosłem komputer do serwisu ITvip, bo od pewnego czasu zauważyłem, że...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 24 kwietnia 2024

Łukasz - ocena nowy temat Ceny, obsługa, naprawa - wszystko ok.
~Łukasz
-

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 21 kwietnia 2024

Zdzisław - ocena nowy temat jako osoba ktora nie ogarnia za bardzo komputerow i tak dalej stwierdzam ze...
~Zdzisław
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 20 kwietnia 2024

Igor - ocena nowy temat Po prostu rzetelna firma informatyczna, która przykłada się do swojej pracy i...
~Igor
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Magdalena - ocena nowy temat Pełen profesjonalizm, szybko zrealizowana naprawa, obsługa klienta na wysokim...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 15 kwietnia 2024

Anka - ocena nowy temat Po wizycie w serwisie moj laptop w koncu przestal wariowac - juz nie...
~Anka
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 13 kwietnia 2024

Izabela - ocena nowy temat Po wizycie w serwisie mój laptop działa znacznie szybciej. Szczerze...
~Izabela
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 10 kwietnia 2024

Patryk - ocena nowy temat Miałem do czynienia z wieloma serwisami komputerowymi bo sam niestety nie...
~Patryk
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 8 kwietnia 2024

Kamil - ocena nowy temat Długo szukałem takiej firmy informatycznej, która będzie oferowała...
~Kamil
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 7 kwietnia 2024

Małgosia - ocena nowy temat Zdecydowanie polecam - serwisanci ITvip wyratowali mi komputer po zalaniu.
~Małgosia
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 5 kwietnia 2024

Adam - ocena nowy temat Pierwszy raz korzystałem z usług tego serwisu i jestem bardzo zadowolony. W...
~Adam
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 4 kwietnia 2024

Konrad - ocena nowy temat Niezależnie od problemu komputerowego - serwisanci ITvip zawsze uratują...
~Konrad
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 3 kwietnia 2024

Szymon - ocena nowy temat Pomocna obsługa, profesjonalna i skuteczna naprawa, dobre ceny jak na obecne...
~Szymon
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 30 marca 2024

Jakub - ocena nowy temat Polecam zdecydowanie - mili serwisanci, niezłe ceny i przede wszystkim szybka...
~Jakub
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 27 marca 2024

Julka - ocena nowy temat Miałam w laptopie całą kumulację problemów i mimo to - serwisantom ITvip...
~Julka
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 24 marca 2024

Bartek - ocena nowy temat Zdarzy mi się mieć jakieś sprawy informatyczne do załatwienia i wtedy wybór...
~Bartek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 22 marca 2024

Kuba - ocena nowy temat Żadna inna ocena nie mogła się pojawić - oczywiście daję 6/6. Szybko...
~Kuba
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 21 marca 2024

Robert - ocena nowy temat Kupiłem w ITvip komputer, którego używam już od kilku miesięcy i jestem z...
~Robert
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 18 marca 2024

Żaneta - ocena nowy temat Miałam problemy z laptopem marki Apple - Macbook Air. Mój najbliższy serwis...
~Żaneta
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 17 marca 2024

Ewelka - ocena nowy temat Co tu dużo pisać - najlepszy serwis komputerowy w Gdańsku.
~Ewelka
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 15 marca 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry