Widok

Idealne miejsce na obiad weselny!

Piękne, eleganckie wnętrze, profesjonalna, życzliwa i cierpliwa obsługa, przepyszne jedzenie, a do tego niezapomniany widok na Motławę i Starówkę o zmroku - oto wrażenia, które pozostały mi po przyjęciu weselnym, które zorganizowaliśmy tu 6 września br. Ogromne podziękowania dla Pani Sylwii Gaabouri za doskonałą współpracę, a także pomoc w wyborze menu - nasi goście byli zachwyceni oryginalnie podanymi daniami, które smakowały równie wybornie jak wyglądały. Ceny przystępne biorąc pod uwagę wysoką jakość usługi. Pełen profesjonalizm, a przy tym zindywidualizowane podejście do klienta. Zdecydowanie polecam!
Moja ocena
obsługa: 5
 
menu: -
 
jakość potraw: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mogłabyś mi podać na ile osób robiłaś przyjęcie weselne (jestem ciekawa czy zmieści się tam 50 osób)? oraz czy za ozdobę stołu płaciłaś osobno czy wszystko było wliczone w cenę (chodzi mi o to czy całkowita cena wynosiła ustaloną przez hotel kwotę za osobę pomnożoną przez ilość gości czy były jeszcze jakieś dodatkowe opłaty) i jak tam wygląda z alkoholem? można mieć swój czy jedynie ich?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry