Widok

Idziecie na spotkanie 26 września PSZOK?

Jestem bardzo rozczarowany ponieważ urzędnicy twierdzą że niezależnie od wszystkiego i tak wybudują PSZOK na Chełmie czyli nasze zdanie mają gdzieś, górnolotne obietnice Pani Prezydent o wspólnocie kończą się w przypadku jakieklgokolwiek sprzeciwu a zdanie naszej rady dzielnicy tak naprawdę nie ma żadnego znaczenia :( czyli jest to instytucja, która może coś zrobić pod warunkiem że jest to zgodne z oczekiwaniami urzędników.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja idę i liczę, że będzie Płażyński jak ostatnio i coś tam ich jeszcze wypunktuje. Trzeba iść walczyć wziąć sąsiada, sąsiadkę i wyśmiać ich PSZOK i że ideałem miejsce jest za urzędem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dokładnie tak!
https://odzywkinamaseranking.pl/ odżywki na masę mięśniową - oficjalny ranking suplementów masy i diety na rzeźbę
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Miasto aby zrealizować PSZOK będzie musiało zmienić miejscowy plan zagospodarowania termnu. Obecnie teren ten w planach jest terenem zielonym co więcej jest terenem objętym ogólnomiejskim systemem terenów aktywnych biologicznie. Oprócz miejscowych planów jest jeszcze inny dokument planistyczny - studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego - w którym również teren ten ma funkcję terenu zielonego. Podejście urzędników pokazuje ich arogancję, nieprzestrzeganie polityki przestrzennej, która w Gdańsku jest fikcją i że siłą mogą zrobić wszystko.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kilka lat temu na terenie przeznaczonym pod PSZOK zostały posadzone przez Miasto drzewa ok. 40 szt. Czy tak powinny być wydawane środki publiczne? Sadzą aby po kilku latach wyciąć?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Niestety radny platformy obywatelskiej Mateusz Skarbek, radny naszej dzielnicy jest za budową pszok. radny niestety nie reprezentuje swoich wyborców.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Objazdowa zbiórka i tak jest i zostaje więc na cholerę PSZOK ??? Ludzie i tak nie będą wywozić zwłaszcza, że jest na Jabłoniowej czy tam na Szadółkach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zgadzam się ale zgodnie z tym co urzędnicy mówią po wybudowaniu pszoka nie będzie objazdowej zbiórki a pozostawienie dużogabarytowych odpadów np. starego tapczanu będzie karane. Jestem ciekaw jak sobie poradzą mieszkańcy bez samochodu a ci co go mają jak wcisnąć tapczan, stare meble do samochodu bez przyczepy nie da rady a wątpię aby każdy posiadacz samochodu miał przyczepę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Właśnie nie, na ostatnim spotkaniu powiedzieli, że mimo wszystko jak będzie PSZOK, to objazdówka pozostanie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słyszałem co innego ale jeżeli będzie objazdówka to sprawdza się to że samochody z objazdówki będą odpady dostarczać do pszoka a jak będzie pełny kontener wywiozą je na Szadółki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłem i tez słyszałem ze objazdowka będzie. W tej kwesti podobno nic się nie zmieni wiec można nadal wystawiać przy wiacie. Ja woził nie będę, wole postawić pod śmietnikiem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na którą, to dziś jest ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (7 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

do góry