Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - opinia Bogata oferta podłóg drewnianych, paneli podłogowych i podłóg winylowych....
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 18 maja 2023

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z obsługi tego sklepu jak i dostępności przeróżnych...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 listopada 2020

Mateusz - opinia wątek zamknięty Doskonała obsługa, znajomość tematu mnie zaskoczyła. Myślałem, że się...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2020

Dobrzy fachowcy + świetna jakość wątek zamknięty Zdecydowałem się na współpracę przy kolejnej inwestycji bo za pierwszym razem...
~Filip
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lutego 2019

Polecam! wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa z doskonałym wyczuciem potrzeb klienta....
~Klientka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 lutego 2019

Polecam wątek zamknięty Polecam! Do Ika Kolor trafiłem z polecenia znajomego, który również korzystał...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lutego 2019

Zadowolona klientka :) wątek zamknięty W Ika-kolor zostałam mile zaskoczona kompetentną obsługą - bardzo rzeczowo...
~Renata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 grudnia 2018

Nie polecam. wątek zamknięty Do momentu podpisania umowy i zrobienia przedpłaty byłem zadowolony bo...
~M
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 października 2018

Nie polecę nikomu wątek zamknięty Wybór- bez upierania się w winnych sklepach jest większy, ale nie chodzi o...
~Klient
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 września 2018

Fatalna współpraca wątek zamknięty Nie polecam firmy, długi okres oczekiwania na przyjęcie zamówienia, pomiary...
~Maja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2017

Warto odwiedzić i zrobić zakupy wątek zamknięty Warto odwiedzić i zrobić zakupy, personel przyjazny a co najważniejsze, co...
~Andrzej Witkowski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2017

Ocena nowego sklepu wątek zamknięty Oferta ciekawa. Górna półka cenowa, ale mam nadzieję że jakościowa też. Na...
~Andrzej z Helu
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry