Widok

Ile czasu się robi NALEŚNIKA???

Wybraliśmy się w dzień dziecka z naszą Martynką na obiadek.
Jedzenie było smaczne, obsługa bardzo miła, tylko strasznie głośno i gwarno ze względu na dużą ilość ludzi, nie można spokojnie zjeść. I trzeba być cierpliwym bo każą sobie sporo czekać - ponad 30min !!! W takim czasie można usmażyć naleśniki dla całej rodziny. A my czekaliśmy na 3 placki! O co w tym chodzi??? Chodzimy po wytwornych restauracjach i wszędzie dostajemy dania OBIADOWE po 15 minutach!!! Ale nie proste naleśniki!
Każecie tyle czekać poważnym ludziom to znaczy że nie macie szacunku dla nas i naszego czasu! Nie wiem czy damy jeszcze szanse, żeby stracić kolejne pół godziny na czekanie? JA PODZIĘKUJĘ!!!
Moja ocena
Manekin kategoria: Naleśnikarnie
obsługa: 6
 
menu: 6
 
jakość potraw: 4
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Bardzo nam przykro, że nie mogliśmy sprostać Państwa oczekiwaniom.
Państwa opinia jest dla nas bardzo ważna. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.
Czas oczekiwania jest wydłużony w największym ruchu obiadowym i czasami trzeba tyle poczekać na naleśniki.
Zapraszamy poza szczytem obiadowym, na lunch albo kolację, wtedy serwujemy dania szybciej.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

JADAMY ! - w wytwornych restauracjach?-15 min?

wytwornych restauracjach?-15 min?,Troche żart ! ,
Zrobić obiad w WYTWORNEJ ! restauracji "taki OD ręki !"
Nie z mrożonek (rocznych w mikro welli)
to na bank 30-40minut.
inaczej to napewno mikrowela robi dla was obiad ,chyba ze wytworna znaczy " BAR ŚLIMACZEk :))
Nie mam w zamyśle dowalać i się mądrować , ale jak widze takie wpisy to się zastanawiam czy osoba pisząca to coś potrafi zrobić SAMA !!! chociaż HERBATE :).
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ok... Wy byście w tym czasie zrobili naleśniki dla całej rodziny... czyli dla 8 osób? a zapewne osoby smażące robiły w tym czasie naleśniki dla jakiś 40 osób! Sama pracuje w naleśnikarni i chętnie bym zaprosiła takie "mądre" osoby które "na wszystkim się znają" na chociaż jeden dzień... ciekawe w jakim czasie przygotowałyby naleśniki.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry