Widok

Ile to wg Państwa duże zarobki?

Jak w temacie, wiem że każdy jest inny, ma inne wykształcenie itd ale pytam ile to wg Ciebie duże zarobki, proponuje wpisywać kwoty netto?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
5000
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
+10K. Dużo, ale jak najbardziej realne i to przy wielu różnorakich ścieżkach kariery w różnych branżach.

+20K. Zaczyna się dla mnie "kosmos".

Oczywiście zarobki w złotówkach dla osoby mające swoje centrum życiowe w Polsce i pracującej w kraju :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
5 tysi to godziwa kasa
10 tysi to już duże zarobki
20 tysi miesięcznie to już marzenie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
6 tys
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
godziwe zarobki na warunki Polski: 3000 pln - 5000 pln
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
3 tys. netto to jest owszem godziwa płaca, ale dla 1 os., a nie dwóch (gdy druga osoba nie ma dochodów). Godziwa płaca zaczyna się wg. mnie od 10 tys. w górę ('kosmosem' jest dla mnie 30-50 tys.). Decyzja o posiadaniu potomstwa jest dziś bardzo kosztowna (trzeba uwzględniać cały proces wychowania, tj. do ok. 18/20 lat), a niestety niektóre kobiety zarabiając np. max. 2000 brutto (i mając niepracującego partnera lub ewentualnie zarabiającego podobnie) decydują się na dzieci lub powiększeniu rodziny o kolejne dziecko. Nie rozumiem powodów jakie stoją za tą decyzją.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
duzy zarobek to dla mnie 8 tys miesięcznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
5000 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Duży zarobek to dla mnie tyle by mieć na wynajem mieszkania i opłaty (dajmy na to jakieś 700 zł zakładając ze mam partnerkę) Koło 1300 na jedzenie, 400 zł na kulturę (kino, opera, filharmonia, muzea, książki i płyty) koło 100 na transport, 500 na konto emerytalne ( żadne ofe tylko bank) 800 na oszczędności wakacyjne, 500 na oszczędności inne. 300 na outsourcing sprzątania.
Wychodzi 4600 netto.. Nie jest to kosmos ale jest to poziom mojej osobistej totalnej satysfakcji finansowej. Poziom finansowy pozwalający mi się cieszyć życiem.
Jednak jako przyszły przedsiębiorca nie jestem pewien czy uda mi się osiągnąć takie zyski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam wątek. Ile godziwie, ile duzo ile kosmos? Rodzina 4 osobowa.
Godziwie 15 tyś netto
Duzo 30 tys
Kosmos 100 tys
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

GDDKIA praca opinie (6 odpowiedzi)

Proszę o opinie na temat pracy w dziale finansowo-księgowym w Gdańsku,

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (51 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

do góry