Widok
Moim zdaniem słaby
Moim zdaniem ten film to BAJECZKA, kompletnie nierealny i starasznie przewidywalny (nie chcę spojlerować ale chodzi mi o koniec filmu), razem z narzeczonym ledwo wytrzymaliśmy do końca-głupio nam było wyjść z sali. Jeśli ktoś lubi lekkie filmy, na których nie trzeba myśleć to może mu się spodobać, ja oczekuję od kina czegoś więcej.