Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
NAJLEPSZE BIURO NIERUCHOMOŚCI wątek zamknięty Bardzo dobra agencja pośrednictwa nieruchomości. Współpracowałem z tym biurem...
~Rafał
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 stycznia 2010

Beznadziejne biuro Immobila wątek zamknięty Nieprofesjonalna osoba niejaka pani Ilona w pseudo agencji nieruchomości....
~mariola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 maja 2015

POLECAM !!!! wątek zamknięty Z BIUREM NIERUCHOMOŚCI "IMMOBILA" - SOPOT, WSPÓŁPRACOWAŁAM KILKA LAT. ZA...
~EWA WATSON
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2010

Bardzo profesjonalny pośrednik. wątek zamknięty Bardzo profesjonalny pośrednik.
~Piotr
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 czerwca 2010

bardzo wątek zamknięty konkretnie, szybko, spokojnie, genialnie za pomoc w formalnościach należy...
~dr Jot
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 lutego 2010

Poleca firmę Immobila wątek zamknięty W dobie kryzysu na rynku nieruchomości tylko firma Immobila potrafiła...
~Zadowolony klient
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2009

GORĄCO POLECAM!!!! wątek zamknięty Jestem zaskoczona poziomem usług tej firmy. Mieszkanie to podstawa a jego...
~ANIA
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2009

Zadowoleni wątek zamknięty Jesteśmy zadowoleni z fachowej i sprawnej obsługi. Tamara
~Tamara Chyłkowska
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 lipca 2009

Sprawnie i szybko wątek zamknięty Skutecznie i sympatycznie, zarowno sprzedaz jak i zakup. Dziekuje. Zadowolony...
~Z.Kluskiewicz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 lipca 2009

Wszystko w jak najlepszym porzadku - zadowolony z kupna:))) wątek zamknięty Wreszcie po wielui miesiacach znalazlem wymarzony dom. Pani Ilona była w tym...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 marca 2009

~marek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 marca 2009

Zadowolony klient wątek zamknięty Obsługa na najwyższym poziomie. Polecam
~Irek Tybel
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 stycznia 2009

bardzo pozytywna opinia dla biura Immobila wątek zamknięty dwa lata temu zostalem slicznie obsluzony, Ilona kupila mi swietne...
~Bartek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 listopada 2008

Do pełnej satysfakcji sporo zabrakło wątek zamknięty ...nie miałem mojej nieruchomości gdzieś,bo kupiłem ją za moje pieniądze,a...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 listopada 2008

Kontrahent na miarę potrzeb! wątek zamknięty Fachowa i rzetelna obsługa, w dodatku bardzo miła :) Naprawdę firma która...
~Leon
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 listopada 2008

pelna satysfakcja wątek zamknięty nie zgazam sie z wypowiedzia poprzednikowZakupilam fantastyczny apartament w...
~dd
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 listopada 2008

Szkoda gadać.... wątek zamknięty Zgadzam się z poprzednikiem!!!Też muszę załatwiać sama swoje formalności,bo...
~Klient
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 listopada 2008

Nie polecam - konkurencja jest bardziej pomocna i efektywna wątek zamknięty Niekompetencja i brak profesjonalizmu - to wszystko co mogę powiedzieć na...
~Niezadowolony
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 listopada 2008

Profesjonalni i sympatyczni wątek zamknięty Jedyna agencja z którą miałem do czynienia, w ciągu ostatnich 2 lat, która...
~Marek
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 listopada 2008

Gorąco polecam!!! wątek zamknięty Szybko,sprawnie i bez zbędnych stresów:) Po skontaktowaniu się z biurem...
~Marta
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 października 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
39

postów

29

wątków

do góry