Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marta - opinia wątek zamknięty Polecam! Świetny apartament, przemiła obsługa, na pewno do Was wrócimy ;)
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 marca 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Apartament dokładnie taki jak na zdjęciach. Bardzo czysto oraz miła obsługa....
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 lutego 2020

Janek - opinia wątek zamknięty Przede wszystkim czysto i nowocześnie, bez zarzutu, na pewno bedziemy wracac.
~Janek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lutego 2020

Maria - opinia wątek zamknięty Jesteśmy stałymi klientami, przyjeżdżamy do apartamentów Imperial od lat,...
~Maria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lutego 2020

Apartament helska 11 wątek zamknięty Jestem zawiedziona tym apartamentem. Śmierdzi w nim wigocią, zbutwieniem,...
~Liliana
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2019

Zachwycony:) - opinia wątek zamknięty Skorzystalem z apartamentu martini w okresie swiatecxnym z malzonka i jestem...
~Zachwycony:)
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 stycznia 2014

jestem zachwycony! wątek zamknięty piękny, czyściutki apartamencik przy plaży Vinetti, tydzień wymarzonego...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 stycznia 2014

wyśmienicie spędzony czas wątek zamknięty byłem zachwycony swoim apartamentem chillout
~Kacpuś
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 lipca 2013

Brudno i nie tak jak na zdjeciach wątek zamknięty Byliśmy w "apartamencie" i pozostawiały to bez komentarza. Słodkie...
~Kate
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 czerwca 2013

taki sobie wątek zamknięty Niestety pomimo zapewnień w opisie apartamentu z przykrością stwierdzam; brak...
~Lucie
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 października 2012

Bardzo udany pobyt!!! wątek zamknięty Spedzilismy z mezem i naszym synkiem weekend majowy w apartamencie...
~Monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry