Widok

Impreza pod Chmura

Do organizatorki glosnej piatkowej imprezy na zachodniej - posprzataj te siatki pelne butelek po piwach i wodce ktore twoi goscie porzucili po drodze. Niestety to nie pierwszy raz po twoich gosciach pelne siatki po alkoholu porzucane sa po krzakach. Wstyd i zenada. Musiala az interweniowac policja. Jesli wiec nie zostanie to uprzatniete w najblizszych dniach tlo zostanie to zgloszone na picje i do gminy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
Nawet na witominie mowi sie o tej imprezie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Podobno wszyscy ladnie sie nacpali ale wstyd
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
W całym Bojanie się śmieją. Podobno chata zdemolowana była. Tylko gdzie byli rodzice?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
no no no kurde
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
na "picje"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słyszałam odgłosy głośnej imprezy i czuć było gryzący dym. Trudno było mi zlokalizować, gdzie to było.
W lesie, w drodze do wsi też była impreza z ogniskiem. Pełno wokół widelców, tacek, butelek plastikowych i puszek. Wstyd!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
piknik wyborczy z kiełbasą
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem sąsiadem i przyznaje, że nie doszły do mnie żadne głośne odgłosy jakiejkolwiek imprezy w ten weekend. Również ulica nie wygląda gorzej niż na co dzień. Sugeruję najpierw zapoznać się realnie ze sprawą, a dopiero potem składać oszczerstwa. Pozdrawiam
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dobra impreza była nie wiem o kij wam chodzi, pozdrawiam typa z gazem pieprzowym
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wydaje mi sie ze nie powinniscie przejmowac sie jakas posesja tylko ogniskami przy glownej drodze, powodujacymi pozary, po ktorych wszedzie jest syf!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dokładnie, ognisko to było w ogole co innego i to stad jest cały syf, jak my sie spotykaliśmy to straż pożarna cały czas jeździła, a dla waszej informacji dom jest w stanie nienaruszonym :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
powinno się najpierw zapoznać ze stanem faktycznym domu i całej sytuacji, a nie pisać jakieś bzdury na ten temat. większość syfu przy drodze jest z ogniska a nie z tej imprezy. Pozdrawiam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem sąsiadką i w tym czasie nie było żadnego problemu i jakiegoś specjalnego hałasu - w tym czasie moje dzieci smacznie spały
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
uważam za żałosne podawanie tutaj jakichkolwiek danych dotyczących osoby robiącej tę imprezę . ja nie życzyłabym sobie podawania takich informacji na forum, na które każdy może wejść. To dopiero wstyd i żenada :) najpierw pomyśl, a dopiero potem udostępniaj informacje na temat kogokolwiek! poza tym jest to niezgodne z prawem i mozna za to podać do sądu
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jesli chodzi o piatkowa impreze na zachodniej to rzeczywiscie bylo tak glosno ze slychac bylo w okolicznych domach. Mieszkam kolo zachodniej i krzyki "arka gdynia witomino" slyszalam przy zamknietych oknach. Gdyby dzieci grzecznie spaly nie interweniowala by policja ktora wezwali wlasnie sasiedzi
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
policja nie interweniowała, tylko przyjechała znacznie później - już po całej imprezie. a jest to różnica
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
A jednak byla policja ktos ja musial wezwac
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
była, ale nie interweniowała - róznica chyba jest? blisko mieszkającym sąsiadom na pewno przeszkadzało, ale po czytaniu tego wszystkeigo można wywnioskować, że hałas był w CAŁYM Bojanie, dom wysadzono w powietrze, a policja rozdzielała gośc. Brzmi to wszytsko raczej jak jakaś legenda, którą wkrótce będą sobie przekazywać z pokolenia na pokolenie, a nie stan faktyczny
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
To odgłosy zabawy nie dawały podstaw do interwencji policji. Domy przy Zachodniej stoją na dużych działkach, nikt nikomu do okna nie zagląda, Zabawa to w końcu piękna sprawa. Po policje dzwonił pewnie ktoś, kto zazdrości innym, zgorzkniały nieużytek.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 2
trafne
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zgadzam sie. Impreza byla nie tylko glosna a wiekszosc towarzystwa darla sie na dworzu, ale wulgarna. Slychac bylo wyzwiska i zjezdzalo sie coraz wiecej arkowcow z Gdyni. W poblizu mieszkaja male dzieci a i dorosli bali sie tez o towarzystwo
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
oj nie nie nie, to ja sie nie zgadzam! Mieszkam niedaleko i nie słyszałem zadnego hałasu, dzieci spały, ja ogladałem mecz... nie kazdy chyba rozumie dobre lata młodosci :/.. cóż, bywa i tak
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
Uważam za przesadzone wszelakie negatywne komentarze z których aż czuć jad nienawiści. Dajcie się młodym ludziom wyszaleć, do niczego niebezpiecznego nie doszło, mieszkam blisko i w pełni rozumiem chęć dobrej zabawy, niech się młodzi bawią. Wszyscy kiedyś byliśmy młodzi drodzy koleżanki i koledzy. Skąd tyle niepotrzebnych uniesien?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Młodzi! Carpe Diem!

Bawcie się. jak najczęściej. Przy Zachodniej, jak w polu, mało komu przeszkadza.

Nie używajcie tylko wulgarnych słów i po sobie sprzątajcie.

Mogę wam poradzić; Włączcie piękną muzykę i tańczcie. Może tango, to teraz prawdziwy szał, a jakie to piękne, i do oglądania, i do słuchania. Nie tylko pootwieramy okna, ale może pójdziemy podziwiać?
Zgredów omijać z daleka. Tacy nie są zdolni do życzliwości i radości. Nieudacznik nie umie się cieszyć,a sam z siebie też nigdy nic nie dał.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
No i klasunia
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
balowanie jest lepsze niż okradanie domów i sprzedawanie narkotyków. Dobrze,ze młodzi się bawią,a te wszystkie stare pryki niech wsadza sobie czopki w uszy i oglądają Rydzyka.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja bylam z kotem na spacerze w tym czasie i byla cisza jak makiem zasial. Moj kot to nerwowy zwierzak a nawet uchem nie ruszyl, mruczal jak najety:)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
A tak apropo to jaką karmę dla kotów preferujecie? Polecacie whiskasa czy może lepszy będzie Kittycat? A może jesteście zwolennikami suchej karmy? Nie wiem co wybrać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dla kota proponuje mokra karme . Sama gotuje swojemu duza porcje dobrej zabawy. Na deser daje mu zgorzkanialych ludzi, ale to chyba niedobrze, bo zamienil sie w tygrysa. Polecam sie na przyszlosc
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Po porcję dobrej zabawy zgłosze się na zachodnia w bojanie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
O kotach pisac gdzie indziej!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
To moze o psach . Fajne sa. Chociaz preferuje koty jako stara panna :) za moich czasow tez byly imprezy i zyje
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Siatka może sie akaś zdazyć ale zadna policja nie interweniowała wiec nie rozpuszczaj fałszywych plotek jak w d*pie byłes i g*wno widziałes.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak się robi domówkę to weź trzymaj znajomych w domu,albo zaproś ich nie wiem 6-8 max 10. a nie 30 osób drze ryja pod domem jak zarzynane prosiaki. Nie ważne czy ma się 17 czy 30 lat. Jak ktoś jest wychowany to potrafi się zachować i mieć na uwadze to że innych może wkurzać. a nie patrzeć na to że stare zgredy i w d*pie z nimi ...

I jeszcze jedno... śmieszą mnie te różne wypowiedzi pod różnymi nickami pisane z tego samego IP... mistrzowie konspiracji i kamuflażu...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
wystarczy ze masz jednego dostawce neta np. wafe// wtedy piszesz pod tym samym ip mimo ze pisze 20 userow.. troche nauki kolego... i sie nie smiej tylko patrz na gate albo tracerta
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
I niech tak będzie, a kmioty ze wsi za Sopotem zazdroszczą hahaha
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj ludzie, zacznijcie interesować się swoimi sprawami...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
ej co tu tak cicho...
taka slaba ta impreza byla? no co Wy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze organizatorka jeszcze sylwestra wyprawi haha
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Dzieci na quadach, muza czyli urocze Bojano. (24 odpowiedzi)

Cześć, niedawno przeprowadziliśmy się do Bojana i jestem w szoku co tu sie dzieje. Mieszkamy...

Hałas od Trasy Kaszubskiej (17 odpowiedzi)

Dzień Dobry, Czy znane są plany na budowę ekranów akustycznych wzdłuż Trasy Kaszubskiej?...

Wycięte drzewa na czarnej górze (18 odpowiedzi)

Czy wie ktoś z jakiego powodu w dniu wczorajszym na działce nr 8/50 wycięto wszystkie drzewa?...

do góry