Widok
Imprezy w samochodach na Poległych Żołnierzy
Cześć, ostatnio zauważam strasznie irytujący zwyczaj. Ludzie czy macie problemy ze słuchem, ze tak nawalacie muzyką i basami? Codziennie jakiś samochód jedzie z muzyką podglosnioną do takiego stopnia, ze slysze ją przy zamkniętych oknach, a nie mieszkam w pierwszym szeregu działek przy ulicy. Inni zresztą nie lepsi, w tym panowie kurierierzy Współczuję tym ludziom co mieszkają centralnie przy ulicy. Błagam Was, pomyślcie trochę o innych bo nie mieszkacie tu sami, inni ludzie też tu żyją. Przecież naprawdę można słuchać muzyki minimalnie ciszej kochani sąsiedzi.
Poległych Żołnierzy to ewenement. Gmina traktuję tą ulice jakby tam 5 aut na dobe jeździło. Tym czasem na Galaktycznej działa jakaś szkółka angielskiego, na Kruszyńskiego szkoła jazdy konno a na to wszystko dziesiątki busów jeżdzących tam i z powrotem prawie lecąc 70 na godzinę. Najgorsze, że nie tylko Poległych Żołnierzy cierpi. U mnie przy ul. nad Rozlewiskiem też jest duży ruch. Ten cały obszar nie leży na przelotowych drogach a ruch prawie jak na środku wsi. Te basy też kilku buraków się ostatnio wprowadziło i walą basami.... co za okolica.