Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam ! wątek zamknięty Bardzo dobre usługi fryzjerskie w przystępnej cenie
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2017

Jestem zachwycona! wątek zamknięty Chodzę do Pani Iwony na różne zabiegi m.in depilacja laserowa, przedłużanie...
~Iza
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2017

Polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim Panią Iwonę - pełen profesjonalizm. Rzęsy piękne. Dziękuję.
~iga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2014

Polecam! wątek zamknięty Witam wszystkie Panie, robiłam w dniu dzisiejszym makijaż permanentny brwi...
~Gabi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 października 2012

Super! wątek zamknięty Do Pani Iwonki chodzę na rzęsy regularnie juz od 1,5 roku, a ostatnio...
~Grażyna
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 stycznia 2012

rzęsy mam, teraz czas na brwi ! wątek zamknięty witam, polecam alon pani iwony. fajny dojazd, eleganckie i przestronne...
~pysiowa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 marca 2012

slizne rzęsy wątek zamknięty przedłużałam rzęsy 2 razy, ale dopiero teraz jestem naprawde zadowolona - sa...
~nika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lutego 2012

Gorąco polecam:) wątek zamknięty Witam, jakiś czas temu robiłam u Pani Iwonki kreski permanentne.Jestem bardzo...
~Monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 stycznia 2012

Rewelacja! wątek zamknięty Robiłam rzęsy już u innych osób, ale tutaj efekt jest super. Przede wszystkim...
~Paulina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 stycznia 2012

RZĘSKI REWELACJA:) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona , rzeski sa śliczne!!!!Miła i profesjonalna...
~GOSIA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 listopada 2011

Piękne włosy :-) wątek zamknięty Zagęszczałam włosy metodą laserową po raz pierwszy i jestem bardzo...
~Monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 października 2011

Pięknie wątek zamknięty Rzęsy są przepiękne i tak już dwa lata. Mega pozytyw dla P. Iwonki. Jest to...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 października 2011

Rewelacja ! wątek zamknięty Pani Iwonka rzęski i włosy robi znakomicie ! Polecam wszystkim paniom...
~Marzena
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 maja 2011

przedłużanie rzęs wątek zamknięty Pani Iwonka jest profesjonalistką. Rzęsy są świetne. Polecam w 100%
~joanna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2011

Super! wątek zamknięty Przedłużanie i zagęszczanie włosów u pani Iwony miałam wykonywane ponad 2...
~Basia
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 lipca 2010

Zadowolona w 100% wątek zamknięty Ostatnio w salonie u Pani Iwonki poddałam się zabiegowi makijażu...
~Renata
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 lipca 2010

Rewelacja wątek zamknięty Pani Iwonko, jeszcze raz dziękuję. Rzęsy są przepiękne i super się trzymają,...
~Irena
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 maja 2010

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Jeśli chcesz się czuć pięknie 24 godziny na dobę namawiam do przedłużenia i...
~Emi
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

18

wątków

do góry