Widok

Informacje o ciekawych wydarzeniach i miejscach które warto odwiedzić!

Witam ;)

Chciałabym zaprosić każdego, kto choć troszkę lubi odwiedzać nieznane mu dotąd miejsca (nawet te znajdujące się wbrew pozorom tak blisko) do nowego NIESAMOWITEGO portalu Qype.pl.

Nie wiesz: gdzie warto zjeść? Gdzie miło spędzić czas? Do jakiego klubu zawitać? A nawet gdzie w najbliższym czasie odbywają się koncerty, konkursy, imprezy lokalne i tematyczne i inne wydarzenia?

To jest portal dla CIEBIE. Został także stworzony dział „przewodniki” – z opisami NAJCIEKAWSZYCH miejsc, które warto odwiedzić.

Co NAJWAŻNIEJSZE - portal tworzony jest przez nas samych – KAŻDY Z NAS może dodać swoją recenzję danego miejsca (centrum handlowego, klubu, a nawet salonu dentystycznego czy szkoły języków obcych). Dzięki temu nie musisz wybierać „w ciemno” klubu fitness czy knajpki na spędzenie miłego popołudnia w gronie znajomych, ale wybrać odpowiednie dla siebie miejsce.

Portal ciągle się rozwija, więc zapraszamy do jego współtworzenia – znajdziesz tam wiele cennych dla siebie informacji, a może i Ty opisując dane miejsce pomożesz komuś spędzić miło czas, czy uniknąć niezadowolenia z wykonanej usługi.

Pozdrawiam ;)
Maya_qype (na Qype.pl jestem Pshczoolka ;))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niesamowitym miejscem, które na pewno warto odwiedzić jest https://hydropolis.pl/ we Wrocławiu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję ci za tą informację. W najbliższym czasie planuję udać się na koncert jednego piosenkarza, którego słucham od 15 lat, i niestety nie mam z kim tam iść. Gdzieś przeczytałem, że https://www.envit.app/pl można tam znaleźć towarzystwo na takie okazje, czy próbowałeś czegoś podobnego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Hostessy i pokazy (6 odpowiedzi)

Jestem i chcialabym sprobowac jako hostessa w jakiejs agencji reklamowej, ale nie mam pojecia,...

e-papieros - gdzie kupić i jaki? (6 odpowiedzi)

Chciałabym kupić e-papierosa w prezencie koleżance. Chcę, żeby była zadowolona, a nie kupić...

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

do góry