Odpowiadasz na:

Re: Initium

Mieszka się bardzo dobrze. Usterki były drobne, wszystkie w miarę szybko naprawione przez dewelopera. Ani my ani żadni z sąsiadom nie mamy zastrzeżeń.
Zapraszam podejść pogadać na żywo :)

Mieszka się bardzo dobrze. Usterki były drobne, wszystkie w miarę szybko naprawione przez dewelopera. Ani my ani żadni z sąsiadom nie mamy zastrzeżeń.
Zapraszam podejść pogadać na żywo :)

zobacz wątek
3 lata temu
~

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry