INKwizycja

Studia tatuaży

Gdańsk, al. Grunwaldzka 487A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Re-We-La-Cja wątek zamknięty Polecam. Byłam już dwukrotnie, jestem umówiona na trzecią dziarkę;) Projekty...
~Yennifer
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 września 2018

Najwspanialsza i najzdolniejsza ❤ wątek zamknięty Polecam Agatke z całego serducha , ufam jej w 100% a moje dziarki są zawsze...
~Monia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 czerwca 2018

Świetnie! wątek zamknięty Jestem stałym klientem u Olgi i polecam jej neotradycjne kolorowe tatuaże....
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 czerwca 2018

Najlepsza w swoim fachu !! wątek zamknięty Do Agaty trafiłam przypadkiem i to był najlepszy przypadek który przytrafił...
~Niezła babeczka Olka !
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 czerwca 2018

Super polecam wątek zamknięty Profesjonalna i bardzo miła obsługa, polecam z całego serducha
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 czerwca 2018

Najlepiej! wątek zamknięty To właśnie tam mnie rozdziewiczono! Mega atmosfera, profesjonalizm i w...
~Kubuś
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 czerwca 2018

Mega studio wątek zamknięty profesjonalne studio tatuaży. Świetnie wykonana praca, miło spędzony czas...
~PaulaC
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 czerwca 2018

Polecam na pierwsza dziarę i kolejne wątek zamknięty Polecam zdecydowanie! Czysto, profesjonalnie, przystępne ceny i moja Magda
~Marta W.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 czerwca 2018

Najlepsza! :) wątek zamknięty Agata - bezapelacyjnie Mistrzyni w swoim fachu! Polecam w 100% :-)
~Karolina.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 czerwca 2018

. wątek zamknięty W studiu świetna atmosfera dzięki której wykonanie tatuażu jest samą...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 czerwca 2018

Polecam wątek zamknięty Miło, czysto i profesjonalnie. Dbają o klienta oraz o sterylność co ważne...
~Bogusia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

Najlepsza tatuażysta wątek zamknięty Chodzę do Agaty na dziary od dwóch lat każde malowidło na moim ciele jest...
~Łukasz Ciemiński
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

REWELACJA! wątek zamknięty Studio zostało mi polecone przez znajomego i okazało się strzałem w 10! Agata...
~Julia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

Polecam gorąco Agatę ;) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona - indywidualne podejście i bardzo dobra robota ;)
~Paulina Nizgorska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

Jak dobrze napisana książka wątek zamknięty Już od pierwszego kontaktu widać, że nie mamy doczynienia z przypadkowym...
~Mr. Monkey
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam w 100000% a nawet więcej super obsługa pełen profesjonalizm
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

Godny polecenia salon tatuaż !!! wątek zamknięty Do Agaty z Inkwizycji trafiłem z polecenia i już tak zostało. Kilka prac za...
~Ariel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

Super! wątek zamknięty Mega profesjonalne podejście do klienta, do tego przystępne ceny i...
~Jakub
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry