Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Halszka - ocena Jeśli chcesz się zeszpecić to właśnie tutaj... Brwi permanentne na długo do...
~Halszka
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 7 listopada 2023

Nie polecam wątek zamknięty Obsługa bardzo miła. Czysto, narzędzia sterylne. Niestety makijaż...
~Uwaga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 lipca 2019

Brwi wątek zamknięty Z czystym sercem polecam. Pani Eliza zapewnia w pełni profesjonalną obsługę....
~Wioletta Pieprzowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 maja 2018

Polecam z całą przyjemnością. wątek zamknięty Z gabinetu korzystam od kilku lat. Dzięki profesjonalizmowi p. Elizy mam...
~Maria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lutego 2018

Gorąco POLECAM... wątek zamknięty Jestem mega zadowolona, makijaż permanentny brwi pierwsza klasa, a mam...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lutego 2018

świetnie! wątek zamknięty Polecam gabinet. Doskonale wykonywane zabiegi, rozsądne ceny, świetna...
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2017

POLECAM wątek zamknięty Polecam Gabinet, Profesjonalna i mila obsluga, moglam liczyc na porade i...
~Anna J.
10

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2014

Oszpecona wątek zamknięty skusiła mnie niska cena za co bardzo żałuje! Robiłam permanentne kreski na...
~Daria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 czerwca 2017

kreski permanentne wątek zamknięty Atrakcyjna cena na Grupponie nęci, ale co z tego jak sa negatywne opinie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2016

Nie polecam wątek zamknięty wykonywałam w gabinecie makijaż permanentny kreski górnej i dolnej. Kreski są...
~Barbara
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 listopada 2015

MAKIJAŻ PERNAMENTNY wątek zamknięty Miałam robione kreski, fatalnie. Zrobione od połowy oka , nierówne ,...
~klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 czerwca 2015

Super! Super! Super! wątek zamknięty Jestem zachwycona! A tak się bałam zabiegu. Zmarszczki zniknęły a brwi...
~Gosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2015

Super polecam wątek zamknięty W salonie, u Pani Elizy robiłam makijaż permanentny brwi. Jestem bardzo...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry