Widok

Inpost

Dlaczego drugą szafę postawili niedaleko pierwszej? Zero logiki.moglby być przy feniksie jeden ale widać ludzie wolą "dojeżdżać" po paczki
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

widać strona od biedry zamawia więcej niż ci od strony feniksa ;p cieniasy ;p
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Żal mi Ciebie anonimie!już niedługo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

znaczy się zaczniesz więcej zamawiać, czy upadniesz do poziomu śmieszkowania w internecie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę zgłosić prośbę o postawienie jednej szafy u Pana na działce będzie Pan miał blisko i nie będzie Pan musiał jeździć. Pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

istotne żeby kurier miał blisko i nie musiał się szwędać po wsi. A klient jak zamówił to i odbierze.... kto wam powiedział, że klient jest istotny?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

taka jest idea tego biznesu, kurier dojeżdża szybko w jedno miejsce zostawia przesyłki a reszta jest w rękach odbiorcy, tnie się koszty itd.
Zawsze niestety znajdzie sie jakis inteligentny inaczej co wymysli ze musi miec super blisko swojego feniksa a nie szeroko rozumianego centrum, a jak już kurier będzie koło mojego feniksa to przecież moze zadzwonić i podać mi paczuchę do łapy nie?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dlaczego zadajesz pytanie na forum, a nie Inpostowi? Zero logiki
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ej!. Czego Ty oczekujesz od takiej osoby? Jej zawsze źle: Jak denerwowało nas że paczki z Inpost wydawał z samochodu kurier - bo było za mało paczkomatów, to postawili drugi - pewnie tam gdzie właściciel chciał niewiele, a było i blisko dla kuriera i dla interesantów (po drugiej stronie parking Biedronki), to źle. Bo Janusz z Grażyną chcieli by bliżej domku. Ale nie za blisko! Bo będzie im źle że się obcy kręcą i parkują im samochody przed ich ogrodzeniem/chodnikiem itp itd.
Więc nie dogodzisz, bo ta osoba zamiast chwilunię pomyśleć woli swoją frustrację wylać na forum.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Wkład kominkowy z marketu (33 odpowiedzi)

Witajcie, co myślicie o wkladach marketowych do kominka z polki cenowej 2500-3000 PLN? Czy można...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

do góry