Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Alicja - opinia Klub Ice Paradise to miejsce, gdzie niezależnie od wieku można rozpocząć...
~Alicja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 grudnia 2022

Ania - opinia Najlepszy klub, gdzie każdy jest mile widziany! Polecam
~Ania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 kwietnia 2022

Bartosz - opinia wątek zamknięty Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z indywidualnej nauki jazdy na łyżwach....
~Bartosz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 lutego 2022

Paulina - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie! Profesjonalni instruktorzy, którzy indywidualnie...
~Paulina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 listopada 2021

Mk - opinia wątek zamknięty Polecam. Skutecznie I profesjonalnie
~Mk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 listopada 2021

MK - opinia wątek zamknięty Instruktorzy uprzejmi, widać że lubią swoją pracę i nie zrażają się trudnymi...
~MK
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 listopada 2021

Andrzej - opinia wątek zamknięty Chodzę już trzeci rok niestety z przerwami na locdawn. Jest bardzo fajnie....
~Andrzej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 listopada 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Najlepsza instruktor jazdy na łyżwach! Chodzimy cała rodzina ! Pozdrawiam J.W
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 listopada 2021

Ania - opinia wątek zamknięty Super atmosfera i profesjonalni trenerzy. Można przygotowywać się do zawodów...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 maja 2021

Sandra - opinia wątek zamknięty Polecam rolki serdecznie dla każdego, jeśli ktoś zaczyna Panie wszystko na...
~Sandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Super atmosfera, super lekcje, Panie niesamowicie miłe zdecydownie polecam :)
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2021

Wojtek - opinia wątek zamknięty Brałem indywidualne lekcje u Pani Emilki. Jest niesamowicie pogodną osobą,...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Polecam!!! Naprawdę na początku wątpiłam w swoja jazdę na rolkach, dopoki nie...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2021

Sylwia - opinia wątek zamknięty Pani instruktorka z Alaskan w godzinę pomogła oswoić lęk i nauczyła tak, że...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 lutego 2021

Baśka - opinia wątek zamknięty Polecam rolki jak i łyżwy! Najlepsze podejście do ludzi z trójmiejskich...
~Baśka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 lutego 2021

ja - opinia wątek zamknięty Jest dobrze. I oby było jeszcze lepiej
~ja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 lutego 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Świetna atmosfera, profesjonalni instruktorzy z pasją! Polecam każdemu!
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 lutego 2021

Aliaksandr - opinia wątek zamknięty Rewelacja! Bardzo dobre instruktorzy. Pojechałem pewnie już na drugim...
~Aliaksandr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 lutego 2020

Ania - opinia wątek zamknięty Wspaniali i profesjonalni instruktorzy. Poziom i metody treningowe...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 lutego 2020

Arek Wojak - opinia wątek zamknięty Super. Polecam . Instruktorzy na najwyższym poziomie .
~Arek Wojak
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 października 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry