Widok

Integracja

Mieszkańcy zapraszam na wspólną integrację ( jakieś piwko + pogaduszki) zbiórkę wyznaczam na 17 maja o godz 18.30 przy rondzie na ławce bede na was czekał. Pojdziemy najpierw do lewiatana po browarki a potem do lasku :))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

pamiętaj, tylko o zabraniu butelek i puszek po imprezie. Okoliczne lasy są prywatne i należy uszanować cudzą własność. Niestety jest to wielki problem i wielkie oburzenie wzbudza u małorozgarniętych mieszkańców że właściciel stawia znaki zabraniające wjazdu na drogę prywatną, wstępu do lasu. Zaproś może na swoją posesję, pewnie ogrodzoną, będzie bardziej kulturalnie a nie jak żul po lasach i parkach się czaić.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zapomnij zabrać puszek z lasku i innych cennych śmieci a no i powiedz do jakiego lasku się udajesz to chętnie zadzwonię po patrol. Chcesz integracji to u siebie na podwórku zaproś chętnych mieszkańców na integrację lub popijawe...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja swoje postaram sie zabrać, zalezy w jakim stanie bede, ale zobaczymy jak zachowa sie reszta. co do lasku nie wiemy jeszcze do którego zrobimy sobie spacer, może tam w okolice cmentarza gdzieś. Dlaczego jestescie tacy zle nastawieni od razu i policje wzywacie. Zastanow sie jeden z drugim czy przypadkiem samochodu nie myjesz na posesji, za to tez mozna wezwac policje. Idziemy sobie popic wlasnie dlatwgo do lasu zeby nikomu nie przeszkadzac. To widzimy sie o 18.30 dzisiaj. Zapraszam wszystkich chetnych!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Tylko pamiętaj że większość lasów jest prywatna... I o ile nie przeszkadzaja mi kulturalni spacerowicze to jak widzę takie zbiorowiska to mnie jasny szlag trafia co po sobie zostawiają... Ok zrób siebie piknik ale śmieci zabierz że sobą.. Idź wypij piwo ale nie rób ogniska i nie zostawiaj pobojowiska w szczególności tyczy się to tzw polany i boiska (chociaż tam letnie imprezy ustały po licznych patrolach policji). A skoro już będziesz "liczna" grupa to może po drodze zabierz nie tylko swoje śmieci ale też dwa trzy papierki które tam już leżą....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Agri, nieletni nie mogą pić alkoholu. Dorośli mogą zaprosić bez obaw do siebie kogo chcą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idz sie sam integruj w lesie , masakra co za dzban
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Apteka w Bojanie (12 odpowiedzi)

Myślę że warto poruszyć wątek wciskania przez tą aptekę leków stosowanych zamiennie lub środków...

Na emeryture (8 odpowiedzi)

Przydala by sie lista o usuniecie tego wielkiego wojta

Telewizja Światłowodowa w Bojanie szkodliea, wywołująca efekt Mandeli! (6 odpowiedzi)

Uznaje ona, że nasza rzeczywistość przecina się ze światem równoległym, przez co niektórzy ludzie...

do góry