Widok

Internet Limes - ma ktoś?

Jakiś czas temu firma Limes kładła kable u mnie na osiedlu. Czy ktoś z Was ma może internet od nich? Jeśli tak, to jak się sprawuje? Chwalą się, że to światłowód, więc teoretycznie łącze powinno ładnie śmigać (niskie pingi) ale jak to wygląda w praktyce? Cena też zachęcająca 39 zł za łącze 50/15 Mbit. Niebawem kończy mi się umowa w UPC gdzie za sam internet płacę 59 zł i szukam tańszej alternatywy, ale nie wiem jak z awaryjnością tego Limesa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idź do UPC i powiedz, że rezygnujesz, bo tamci mają internet po 39 zł. I złóż wypowiedzenie. W ciągu kilku dni powinni zadzwonić do Ciebie z super ofertą internetu, tylko dla Ciebie za 39 zł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie. Tak to właśnie działa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie sądzę, rok temu to przerabiałem i max co uzyskałem to oferta jak dla nowych klientów :) Poza tym UPC daje beznadziejny router, mają często problemy z serwerami DNS a Limes to światłowód i da na pewno niższe pingi. Nie wiem tylko jak z niezawodnością ich internetu, bo nie znam nikogo kto by miał od nich internet.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam i przez pierwsze dwa lata zgłaszałem chyba ze sto razy awarię. Zdażało się bardzo często, prawie codziennie 2 godziny dziennie bez internetu, czasem 5 ale to tak raz na miesiąc, ale zdażało się, że jak coś zerwało połączenie wieczorem to i tak naprawiali to na drugi dzień. Jeśli zdarzyło się to w sobotę, to netu nie było do poniedziałku :)
Po 2 latach złożyłem wypowiedzenie umowy, przysłali inną w tej samej cenie i od 3 miesięcy nie było prawie żadnej awarii.
Możesz się także spotkać z przycinaniem prędkości i w godzinach szczytu będzie nie 15MB/s a 7. W przypadku zerwania połączenia wymuszają każdorazowe wyłączanie i włączanie rutera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam z nimi 2 umowy. Od 2ch lat bezawaryjnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Technologie

gry online (8 odpowiedzi)

Cześć wszystkim! Mam pytanie do hazardzistów. Powiedz mi Czy próbowałeś grać na polskich zasobach...

Jak sprowadzić użytkowników na stronę? (14 odpowiedzi)

Jak w temacie, prowadzę od jakiegoś czasu bloga o Gdańsku. Pisze o ciekawych miejscach itd. W...

Iphone gdzie kupić? (3 odpowiedzi)

Witajcie gdzie najlepiej kupić iPhone 14 pro max (256 GB) + akcesoria. Stacjonarnie w Poznaniu...

do góry