Widok

Internet Wave

Witam, pytanie do klientów Wave, czy ostatnio zauważyliście zwiększona liczbę awarii i spadki prędkości?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie jest ok.Może ostatnie wiatry przestawiły ci antenę?Jakiś czas temu miałem podobny problem.
Przyjechali i poprawili mocowanie.Od tego czasu mimo ostatniego huraganu jest dobrze
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Własnie się przez te awarie i słaby internet porzegnaliśmy z Wavem.Dziś uruchomiono nam światłowód.Za sam Internet płaciliśmy 96 zł prędkość 50 teraz płacimy 70zl i prędkość jest 500.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
A na jakich ulicach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem z Ceynowy,wcześniej był światłowód w drodze przeciagniety pod ogrodzeniem do ogrodu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wave chodzi fatalnie ostatnio.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wave to porażka, też zrezygnowałam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kłopot taki że nie mam alternatywy, światłowód nie dochodzi a internet komórkowy nie dość że z limitami to popołudniami transfer spadał do 5kB/s... macie jakiś inny pomysł?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozmawiałem z technikiem z firmy Kaszebe na stronie internetowej jest formularz ktory kto jest chetny wypełnia.Im więcej osób się zgłosi z jednej ulicy tym szybciej położą kable.Może warto zagadać z sąsiadami.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

MBA w Gminie Szemud (18 odpowiedzi)

Wójt z naszych pieniędzy wydał ponad 43 tysiące za swoje studia MBA w Krakowie. Czy ktoś z UG...

Wycinka w lesie Bojano (23 odpowiedzi)

8 lat słyszałem wycie jak to pis wycina lasy bez umiaru. Dzisiejszy spacer po lesie czarnym...

Kolekne lanie aswaltu w Kielnie (34 odpowiedzi)

3,2 mln zł też z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg przeznaczymy na zdanie Kielno - Kowalewo.

do góry