Widok

Internet banino

Witam

Jest jakiś dostawca internetu w Baninie gdzie mozna osiągać normalne prędkości ?
Akutalnie jestem w Netpolu i 1/0.5 to jest tragedia chciałbym mieć nareszcie normalny internet na którym będę mógł sobie odpalić stream w 720p60fps :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To zależy gdzie mieszkasz. Chociaż w której części banino.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wojna dostawców i i ich wyznawców za 3..2..1
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

1/0,5? Taki net to chyba 15 lat temu byl hehe
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

14h i wojny nie ma... To może podaj lokalizaxje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lokalizację oraz dostępny budżet - bo być może obecne 1/0,5 jest w cenie 30 zł...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Volta 100/20 najtansza opcja a dla mnie I tak za duzo za 86 pln. Tylko ze mialem przygotowana na dzialce kanalizacje teletechniczna w trakcie budowy budynku. I tylko swoje swiatlo wciagneli I mam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest dostawca multi-wifi z którym można się dogadać na lepszą wersję neta , jest sobota 22:30 a ja mam tak image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Hm, chyba pingnąłeś sam siebie :) Też mam multi-wifi, teoretycznie powinno być 50Mbs a w nocy 2x szybciej, w praktyce: pobieranie 40Mbps, przesyłanie 6 i ping 30ms.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

tez mam multi wifi i jest to chyba najlepszy internet w Baninie bez awarii , a jak już się zdarzy, to chwilowe poniżej dwóch godzin usuwane od razu. ale takich osiągów to u nich nie widziałem w życiu 30 na 6 tak zdarza się przy pingu 6-10. chyba tak jak pisze kolega sam sobie pingnoles :) z drugiej strony ile to musiałoby kosztować ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

przecież on zrobił sobie marną reklamę neta i wrzucił to do wszystkich tematów haha
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warte zastanowienia jest też Internet z firmy inter-komp.
Światłowód jest na części Banina.
Mam internet i telewizję. Wszystko jest ok
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam z inter i jest ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

do góry