Widok

Internet na Żabiance

Hobby Temat dostępny też na forum:
Moze ktos cos wie na temat firmy HomeNet Technologies (www.hnet.pl), ktora zaklada siec na Żabiance ? Będe wdzieczny za komentarze. Pzdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja coś wiem:-)
sama mieszkam na Żabiance i z utęsknieniem oczekuję, kiedy założa mi stałe łącze. O Firmie Homonet wiem tylko tyle, że działa w trójmieście... na Ujeścisku, a tam sobie ją chwalą...także myślę, że dostęp do net-u przy ich pomocy to całkiem niezłe rozwiązanie......
pozdrowionka:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja już też więcej wiem bo mi właśnie założyli 2 dni temu :) Niezle transfery ściąganych plików ok 200 kbitów/sec, a w najgorszym wypadku (przy dużej ilości użytkowników) ok 100. Zobaczymy jak będzie dalej, a swoja droga radze troche sie przypominac gosciowi ktory kieruje zakladaniem - bedziesz miec szybciej niz czekajac biernie. Wiem to z autopsji. PZDR
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o dzięki serdeczne....bo ja już mam po dziurki czekania......;-)
też pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja z kolei mam dalsze pytanka z tej serii:
- ile to kosztuje?,
- jakie są watunki umowy (na ile trzeba podpisać)?
- czy to jest przez kablówkę ?
pozdrowioeni i z góry dzięki za odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
1. Instalacja kosztuje 275 zl+ vat 22% (jednorazowy koszt). W tej cenie jest poprowadzenie kabla (skrętki) z piwnicy do mieszkania. Natomiast nie jest wliczona karta sieciowa, która jak wiadomo jest niezbędna.
Abonament kosztuje 55zl +7%vat miesięcznie

2. Umowy jest na czas nieokreslony, mozesz ja przerwac kiedy bedziesz chciał. Nie ma żadnych cyrografów. Jej wzór znajdziesz na www.hnet.pl

3. Ten Internet nie ma nic wspólnego z kablówką.
PZDR
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Żabianka

dekorator wnętrz (16 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby polecić mi architekta wnętrz działającego na terenie trójmiasta? Chodzi nam o...

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

Najtańsza Apteka (71 odpowiedzi)

Dziewczyny podobno na Żabiance jest najtańsza Apteka, czy wiecie może o którą chodzi?

do góry