Widok

Internet przymorze

Hobby Temat dostępny też na forum:
Witam. od 20 lutego zamierzam wynajmowac mieszkanie w Przymorzu przy ul. Chlopskiej. Chcialbym podlaczyc tam internet. Niestety nie znam kto dostarcza internet i czy nawet jest jakas tam siec lokalna. Czy mozecie mi jakos w tym pomoc ?? gdzie szukac przylaczenia do sieci ?? czy jest moze tam jakas siec i ew. podac mi jakies namiary ?? a moze polecicie mi jakiegos dostawce netu ?? Dzieki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj
Ja mieszkam na ulicy chlopskiej.Mam stałe z osiedlowej telewizji kablowej Satra. Spytaj w spółdzileni to ci powiedzą co i jak. Mam stałe od niecałego miesiąca, nie szybkie ale innego nie ma.Bo Satra wygrała przetarg na Przymorzu i tylko ona możę zapodawać neta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a znasz moze jakie sa ceny przylaczenia i abonamentu ?? jakie predkosci oferuje ?? nie moge znalezc strony tej Satry w necie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
juz znalzauem tyle tylko ze Satra nie jest dodana w portalu trojmiasto.pl a tam szukauem :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie tylko satra moze podlaczac internet.................
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to zależy na którym osiedlu. Na OS 4 satra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to kto jeszcze moze podlaczyc neta ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podłączenie 199 zl
pakiet kablówka chyba ok.40 kanałów + net 128 kbs 75zeta/msc
a kabłowka + net 256 kbs 105/msc
minus to to ze musisz wziasc kablowke, bo to idzie w jednym kablu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Więc w tej chwili na Chłopskie moga podłączyć 3 firmy Satra której nie polecam działa jak modem itp itp-nie ma LAN, druga firma to wow.net.pl , podlączenie to 149, abonament 59pln, a trzecia to wchodzi na budnek obok i pewnie sie szybko sie rozprzestrzeni net sat media adresu nie pamietam.....2 pierwsze juz dzialaja i mozna sie podłączyć w kazdej chwili
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajnei ze juz mam jakies rozeznanie, a moze juz wiesz kto podlacze jeszcze tam tego neta ?? ten blok obok ?? jakas nazwa firmy chociarz ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NET-SAT MEDIA (sieć LAN)
Kontakt Klub MACIUS I ul. Opolska 2
lub firma Gd-Chełm ul. Cieszyńskiego 1
www.nsm.pl
bok@nsm.pl
tel. 300-50-05
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze Małe

rośliny na balkon - jakie? (17 odpowiedzi)

Może pomożecie... Chcę coś posadzić na balkonie, tylko w lato tak strasznie tam praży słońce...

Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy? (21 odpowiedzi)

Nie znam się na tym. Nie wiem jaki grzejnik kupić do łazienki. Ktoś pomoże? Przymorze, blok 4p. W...

Willa Krzywoustego (5 odpowiedzi)

W okolicy, w której powstaje Willa Krzywoustego znajduje się bogato rozwinięta infrastruktura -...

do góry