Widok

Internetowa drogeria

HEJ. Polećcie mi jakąś internetową drogerię oferującą duży wybór kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych w niewygórowanych cenach. Chodzi mi przede wszystkim o kosmetyki naturalne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Ci płyn micelarny z zieloną herbatą, bo likwiduje z czasem duże podrażnienia, zaczerwienienia. Po maseczce mam czerwony nos praktycznie i gdyby nie płyn to nie wiem, jak bym dała radę. Po goleniu oczywiście obowiązkowo, żeby szybko przywrócić komfort i ograniczyć krwawienie. Z tej serii biorę regularnie e-naturalne.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystko jest do domowego SPA e-naturalne.pl i dzięki nim zaczęłam nawet kombinować z tworzeniem własnych kosmetyków naturalnych. W ogóle pozytywnie zaskoczyły mnie ceny różnych surowców i to nawet tych spotykanych w kosmetykach premium.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja, jeśli chodzi o drogerię internetową ( a właściwie tylko w takich robię zakupy kosmetyczne) to ja najbardziej lubię drogerię Madlen https://www.madlensklep.pl. Robię tam zakupy już od kilku miesięcy i zawsze wszystko idzie bardzo sprawnie, wysyłka jest błyskawiczna i zawsze świetnie zabezpieczają zamówione towary. No i wybór jest czadowy! Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hebe ma ogólnie dość sporo ostatnio naturalnych kosmetyków ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja często szukam na Allegro. Sptrzedający mają tam bardzo niskie ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W moim przypadku super się sprawdza hydrolat z neroli bio 50 ml z oferty https://naturareceptura.pl. Stosuje od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Delikaty produkt więc do każdej cery się sprawdzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja lubię dużo drogerii internetowych. Niektóre sklepy stacjonarne również mają swoje drogerie internetowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

zegarki (10 odpowiedzi)

Hej :) chciałabym kupić zegarek męski. Wiem że podobają się typu g-shock. Tylko ceny porażające...

Gdzie skup złomu z dobrymi cenami ? (7 odpowiedzi)

Gdzie w trójmieście znajdę skup metali kolorowych z najwyższymi cenami ? Chodzi mi o miedź ,...

kluby gay'owskie (67 odpowiedzi)

poszukuje dobrego klubu gay'owskiego w 3city, enzym, szpilka... co dalej? help niezbedna...

do góry