Odpowiadasz na:

Re: Internetowe Lovestory

Ja mialem duzo szczescia i odnalazlem swoja lepsza polowe i musze stwierdzic ze nie jestem pewien czy wyszlo by tak gdybysmy sie w realnym spotkali.

PS. mylisz sie nef ludzie robia to...

Ja mialem duzo szczescia i odnalazlem swoja lepsza polowe i musze stwierdzic ze nie jestem pewien czy wyszlo by tak gdybysmy sie w realnym spotkali.

PS. mylisz sie nef ludzie robia to przez net i mam na to dowody ;-)

zobacz wątek
21 lat temu
lantis

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry